MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka przed FAME MMA 12: Jacek Murański może sprawić niespodziankę!

Artur Szpilka przed FAME MMA 12: Jacek Murański może sprawić niespodziankę!

Artur Szpilka będzie z bliska oglądał dzisiejszą galę FAME MMA 12. Oczywiście jest to spowodowane kolejną walką jego partnerki – Kamili Wybrańczyk. Popularny ”Szpila” podkreśla, że jest jeszcze parę pojedynków, które go interesują na gali w Ergo Arenie.

O debiucie starszego Murańskiego mówi się od dłuższego czasu. Miało to mieć wstępnie miejsce na drugiej edycji Elite Fighters, która odbędzie się dwudziestego dziewiątego stycznia. ”Muran” ostatecznie zastąpi kontuzjowanego syna i zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Szpilka: Właśnie w tej krainie ma szansę po prostu wygrać!

Artur Szpilka w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się o nadchodzącym pojedynku pomiędzy Jackiem Murańskim, a Arkadiuszem Tańculą.

Szczerze? Zapomniałem o tym pojedynku, też jestem ciekawy, bo o Jacku Murańskim w internecie jest już tyle memów, nie memów. Nie powiem, bo oglądałem. Oprócz tego wiem, że gdzieś tam się zna z ”Główką”. Bardziej dowiedziałem się z tego, że on powiedział – że zna ”Główkę”, więc go zapytałem. To tak i tyle, jestem ciekaw bo Murański wydaje się takim pozytywnym wariatem. A walczy z Tańculą, którego znam. Zaczynał boksować jak my boksowaliśmy, potem skończył, także zobaczymy. Jestem ciekaw, bo ten Jacek ma już trochę lat jak się nie mylę. Wygląda na takiego zwariowanego, niezdrowego psychicznie. Nie, że jest jakiś tam… Właśnie w tej krainie ma szansę po prostu wygrać. Uważam, że tacy zawodnicy, którzy gdzieś żyją w swoim świecie.. właśnie w tym świecie może im to dać siłę, ale zobaczymy. Jutro z przyjemnością zobaczę (…) Oczywiście, że Murański może sprawić niespodziankę. Jeżeli Tańcula nie wniesie spokoju takiego jakiego nie wniósł na pierwszej walce z Murańskim, gdzie wypompował się fizycznie to ciężko mi sobie wyobrazić. Przecież tak naprawdę w tej walce stracić może tylko Tańcula. 

Cała rozmowa poniżej:

FAME MMA 12

Data: 20 listopada 2021 roku

Transmisja: start o 20:00 (sobota)

TRANSMISJA W SYSTEMIE PPV – CENA OD 24,99 ZŁ 

FAME 12 – rozpiska gali

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Marcin Wrzosek – walka na zasadach boksu
Kacper Blonsky vs. Mateusz “FIT Lovers” Janusz
Adrian “Polak” Polański vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – walka o pas mistrzowski wagi półśredniej
Karolina “Zusje” Smogulecka vs. Marta “Marti Renti” Rentel
Arkadiusz Tańcula vs. Jacek Murański
Piotr “Bestia” Piechowiak vs. Krzysztof Radzikowski
Krystian “Krycha UFC” Wilczak vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk
Patryk “Ryba” Karaś vs. Kornel “Koro” Regel
Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk vs. Anna Andrzejewska
Jakub „Dragon” Kaczmarski vs. Adrian „Pitbull” Wieliczko – finał turnieju “Road to Armia”

Zobacz także:

FAME MMA 12: Zaskoczył! Mateusz Murański mimo kontuzji zrobił wagę! Co wy na to?

To było spore zaskoczenie! Wielu internautów i sam Arkadiusz Tańcula ma wątpliwości co do kontuzji Mateusza Murańskiego. ”Aroy” obstawiał bardziej, że ”Muran” miał problemy, aby wypełnić limit wagowy przed wyczekiwanym rewanżem. Były aktor serialu ”Lombard. Życie pod zastaw” zaskoczył wszystkich.

Marcin Najman analizuję walkę Murański-Tańcula: Przecież ten krwiak to jest zwykły siniak! Widzieliście?

Marcin Najman na swoim kanale YouTube postanowił obszernie skomentować nadchodzącą walkę pomiędzy Jackiem Murańskim, a Arkadiuszem Tańculą. Do starcia dojdzie już w sobotę na FAME MMA 12.