MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka o Różańskim: Ja jestem na rewanż z nim gotowy zawsze!

Artur Szpilka o Różańskim: Ja jestem na rewanż z nim gotowy zawsze!

Foto: KnockOut Promotions

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) nie zamierza odpuszczać po ostatniej bolesnej przegranej. Popularny ”Szpila” ma jeden ważny cel – powrót na ring! Nasz czołowy ciężki wyznał, że chciałby rewanżu z Łukaszem Różanskim (14-0, 13 KO).

Artur Szpilka nie będzie dobrze wspominał startu na Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. W walce wieczoru doszło do wyczekiwanego starcia z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Początek był świetny w wykonaniu ”Szpili”. Potem było już tylko gorzej… Artur w pierwszej odsłonie aż trzy razy wylądował na deskach.

Szpilka: Wiem, że nie jest to tak prosta sprawa!

Artur Szpilka w rozmowie z portalem ringpolska.pl zdradził, że aktualnie jego celem jest powrót na ring. Pięściarz z Wieliczki zapewnia, że będzie gotowy na rewanż z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO).

Moje myśli? Nie ja powiedziałem, że jesteś tym czym są twoje myśli (…) Myślę teraz o tym co kocham najbardziej powrocie na ring. Tu nie ma jakichkolwiek innych myśli. Jest tylko to i jeden cel. Wiadomo teraz ciężko będzie mówiło mi się konkretach, co, gdzie, jak. Powiedziałem Andrzejowi Wasilewskiemu, że chcę ten rewanż. Wiem, że nie jest to tak prosta sprawa. Jak coś wypadnie i będą chcieli rewanż… w życiu różnie bywa, boks to jest taki sport, że jakaś kontuzja. Ja jestem na rewanż z nim gotowy zawsze. Wiadomo, jak dostanę propozycje tydzień przed walką to tego nie wezmę, ale jak będę miał odpowiedni czas to jasne.

Zobacz także:

Najman zadzwonił na wizji High League! Zaproponował Bonusowi BGC walkę z Polskim Kenem! Co wy na to?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać! ”El Testosteron” postanowił zadzwonić na wizji programu ”Rundka”. Częstochowianin złożył propozycję ”Bonusowi BGC”. Mowa o potencjalnej walce z ”Polskim Kenem” bądź rewanż.

Bonus BGC przeprasza za zachowanie na Rundkach: Źle się z tym czuję i dlatego musiałem to napisać! Wybaczycie?

Bonus BGC przeprasza za swoje zachowanie w odcinku “Rundek”, w którym zmierzył się słownie ze swoim najbliższym rywalem – Japczanem, z którym skrzyżuje rękawice już 28 sierpnia na gali High League 1.