MMA PLArchiwumArtur SzpilkaArtur Szpilka nie wytrzymał i nie oglądał do końca walki Włodarczyka: Parodia boksu!

Artur Szpilka nie wytrzymał i nie oglądał do końca walki Włodarczyka: Parodia boksu!

Artur Szpilka postanowił w mediach społecznościowych zareagować na walkę Krzysztofa Włodarczyka (63-4-1, 43 KO). ”Diablo” w Jastrzębiu-Zdroju zmierzył się z weteranem MMA. ”Szpila” nie wytrzymał i postanowił wyłączyć walkę. Przypomnijmy, że na linii Szpilka-Włodarczyk jest duży konflikt. Od dłuższego czasu mówi się o ich potencjalnym pojedynku.

Szpilka

Włodarczyk wystąpił na gali Knockout Boxing Night 30, gdzie zmierzył się z Fabio Maldonado (29-8, 28 KO). Brazylijczyk nie zachwycił swoim stylem. Ciągłe klincze – po jakimś czasie było widać niezadowolenie publiczności i samego Włodarczyka. Przypomnijmy, że ”Diablo” już pod koniec pierwszej odsłony miał rywala na deskach. Czas uchronił Maldonado przed błyskawiczną przegraną. Krzysztof ostatecznie w siódmej rundzie przełamał rywala.

Jest komentarz Szpilki!

Artur Szpilka nie wytrzymał do końca. ”Szpila” postanowił wyłączyć walkę Krzysztofa Włodarczyka (63-4-1, 43 KO), który nie zachwycił swoim startem w Jastrzębiu-Zdroju.

Kończcie to już bo tego oglądać się nie da 👀👀👀

Parodie Boksu

34-latek w ostatniej walce wystąpił na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie zmierzył się z faworyzowanym Mariuszem Pudzianowskim. ”Szpila” sprawił dużą niespodziankę i w drugiej odsłonie znalazł sposób na zastopowanie Pudzianowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis