MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka nie przejmuje się kontuzją kolana Denisa Załęckiego przed High League 4: Będę okopywał!

Artur Szpilka nie przejmuje się kontuzją kolana Denisa Załęckiego przed High League 4: Będę okopywał!

Już w najbliższą sobotę 17 września odbędzie się głośna gala High League 4, na której to dojdzie do wyczekiwanego w środowisku pojedynku Artur Szpilka vs Denis Załęcki. Torunianin jeszcze przed wejściem do klatki przyznał, że ma kontuzjowane kolano, ale do starcia ze “Szpilą” i tak dojdzie.

Artur Szpilka

Szpilka natomiast gościł w programie Klatka po klatce u Artura Mazura z portalu sportowefakty.wp.pl, gdzie odniósł się do tej kwestii.

Pięściarz, który staje się teraz zawodnikiem MMA nie zamierza dbać o zdrowie swojego przeciwnika.

Artur Szpilka nie przejmuje się kontuzją kolana Denisa Załęckiego przed High League 4: Będę okopywał!

Szpilka jasno powiedział, że zamierza okopywać nogę Załęckiego, nawet jeśli nie wie, która dokładnie jest kontuzjowana:

“Na pewno będę okopywał. Nie wiem które to kolano ma kontuzjowane, bo nie interesuje mnie to. Podejrzewam, że pewnie lewe, bo skoro wpadli w kolano, a on wtedy ma wysunięte lewe to tak. Na pewno będę kopał, bo uczyłem się nowych rzeczy. Ale nie myślę o tym. Przygotowywałem się do tej walki, też mam jakieś kontuzje, mikourazy, tylko po prostu o tym nie mówię, bo to nie ma dla mnie znaczenia.”

Cały program Klatka po klatce możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz także:

High League 4: Takiego face to face Ferrari-Bomba nikt się nie spodziewał! [WIDEO] Widzieliście?

Doszło do drugiego face to face pomiędzy Pawłem Bombą, a Amadeuszem Roślikiem. Zobaczyliśmy głębokie spojrzenie oko w oko po dzisiejszym programie ”rundki”, gdzie doszło też do konfrontacji słownej. Do samej walki dojdzie już w sobotę podczas High League 4 w Gliwicach.

Uczestnik Hotelu Paradise zażartował z wspomagaczy w klubie Mirosława Oknińskiego. Trener go wyrzucił! [WIDEO] Co wy na to?

Grzegorz Głuszcz to uczestnik najnowszej edycji Hotelu Paradise. A jak dobrze wiemy, uczestnicy tego tvnowskiego show często szukają swoich szans we freak fightach. Jednym z nich jest wspomniany Grzegorz, który chciał trenować w popularnym klubie Mirosława Oknińskiego. Piszemy “chciał”, bowiem został z niego wyrzucony!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis