MMA PLNajnowszeKuyavian CageArtur Sowiński zawalczy na Kuyavian Cage!

Artur Sowiński zawalczy na Kuyavian Cage!

– To wydarzy się naprawdę! Legenda polskiej sceny MMA, ikona KSW – Artur Sowiński wejdzie do klatki Kuyavian Cage – zapewniają organizatorzy Święta Kujaw. Pierwszy w historii mistrz Konfrontacji Sztuk Walki dywizji piórkowej zaprezentuje się w formule K1!

Artur Sowiński zawalczy na Kuyavian Cage
Foto: Kuyavian Cage

Artur „Kornik” Sowiński walczy na Kuyavian Cage [6 lipca, Inowrocław]

Angaż popularnego “Kornika’” to jak dotąd najgłośniejszy ruch organizacji Kuyavian Cage. Wcześniej ogłoszono zestawienie m.in. Przemysława Opalacha, byłego mistrza świata w boksie.

– Przygotowaliśmy jeszcze wiele niespodzianek! Natomiast cieszymy się niezmiernie, że Artur nam zaufał. To będzie historyczne wydarzenie dla sportu w regionie. Raz jeszcze składamy gorące podziękowania na ręce „Kornika” za przyjęcie naszej propozycji

– dodają włodarze.

Artur Sowiński występował w klatce KSW przez ponad dekadę, stając się jednym z najpopularniejszych fighterów w naszym kraju. Do największych sukcesów czempiona z Radzionkowa należy zaliczyć zdobycie mistrzowskiego pasa Konfrontacji Sztuk Walki. Podczas gali KSW 33 – Materla vs. Khalidov, Kornik po znakomitym boju pokonał Klebera Koikę Erbsta, dzięki czemu jako pierwszy sięgnął po złoto dywizji piórkowej. Obecnie Sowiński ma na swoim koncie 24 zawodowe wygrane w formule MMA, z których ponad połowę kończył przed czasem.

Artur Sowiński w Kuyavian Cage. Z kim zawalczy?

– W każdym kolejnym tygodniu będziemy ogłaszać kolejne nazwiska – już dziś możemy powiedzieć, że Artur i Przemek to niejedyni mistrzowie w naszej klatce! Śledźcie nasze profile, bo naprawdę warto. Jeszcze nieraz was zaskoczymy!

– potwierdzają organizatorzy.

Obecnie nie wiadomo, kto zmierzy się z “Kornikiem” na Kuyavian Cage. Wiadomo jednak, że starcie odbędzie się w formule K1.

– Jeśli potwierdzi się to, co usłyszałem… Wierzcie mi, że piekło zapłonie

– dodaje prowadzący galę dziennikarz Adrian Bolechowicz.

Gala Kuyavian Cage, Inowrocław. Gdzie kupić bilety [6.07.2024 r.]

Najprawdopodobniej już od przyszłego dostępna będzie sprzedaż internetowa. W tym samym czasie zaplanowano otwarcie stacjonarnych punktów sprzedaży biletów w Inowrocławiu. Obecnie wejściówki można nabywać bezpośrednio poprzez kontakt z organizatorami: tel. 508 416 065

[informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis