MMA PLNajnowszeArtnox Fight SportArtur Gwóźdź po walkach Tańculi: Murański przyszedł i przeprosił mnie! [WIDEO]

Artur Gwóźdź po walkach Tańculi: Murański przyszedł i przeprosił mnie! [WIDEO]

Artur Gwóźdź był na miejscu! Menadżer pojawił się na gali FAME MMA 15 w Łodzi, gdzie dwie walki stoczył jego podopieczny – Arkadiusz Tańcula.

Gwóźdź

Arkadiusz Tańcula najpierw stoczył wyczekiwany rewanż z Mateuszem Murańskim. W trzeciej rundzie znalazł sposób na zakończenie pojedynku przed czasem. Podopieczny Roberta Maruszaka szukał obalenia. Tańcula był na to gotowy i zza plecami poddał rywala.

Po chwilowej przerwie doszło do natychmiastowego rewanżu. Arkadiusz Tańcula pewnie wypunktował Jacka Murańskiego na dystansie 5-rund. ”Muran” był bezradny.

W main evencie królową freak fightów została Aniela ”Lil Masti” Bogusz, która stoczyła rewanż po latach z Martą ”LinkiMaster” Linkiewicz. Reprezentantka Uniq Fight Club pokonała Linkiewicz jednogłośną decyzją sędziów. Pojedynek dostarczył sporo emocji!

Artur Gwóźdź zabiera głos!

Menedżer był bardzo zadowolony ze swojego podopiecznego! Artur Gwóźdź zdradził, że po walce doszło do przeprosin ze strony Mateusza Murańskiego.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

MMA ATTACK 4: ”Matrix” rzucił wyzwanie Parke! Walka może się odbyć na szalonych zasadach! Widzieliście?

Powracająca federacja MMA Attack już 24 września na gali w Będzinie może przygotować kibicom kapitalny sportowy freak-fight z udziałem mistrza świata w kickboxingu Michała “Matrixa” Królika i Normana Parke – jednego z najsłynniejszych zadymiarzy w środowisku sportów walki. Trwają rozmowy na temat formuły, w jakiej mieliby się zmierzyć zawodnicy. Być może pojedynek odbędzie się na łączonych zasadach – najpierw dwie rundy w K-1 w małych rękawicach, potem trzecia w MMA.

PRIME SHOW MMA 3: Pająk zmierzy się z Rutkowskim! Nie będzie to walka w MMA! Kto zwycięży?

No to mamy spore zaskoczenie! Oficjalnie Piotr Pająk w debiucie w PRIME SHOW MMA zmierzy się z cenionym zawodnikiem KSW. Youtuber na zasadach bokserskich zmierzy się z Danielem Rutkowskim. Pojedynek odbędzie się pierwszego października w Radomiu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis