MMA PLEFM SHOWNorman ParkeMMA ATTACK 4: ”Matrix” rzucił wyzwanie Parke! Walka może się odbyć na szalonych zasadach!

MMA ATTACK 4: ”Matrix” rzucił wyzwanie Parke! Walka może się odbyć na szalonych zasadach!

Powracająca federacja MMA Attack już 24 września na gali w Będzinie może przygotować kibicom kapitalny sportowy freak-fight z udziałem mistrza świata w kickboxingu Michała “Matrixa” Królika i Normana Parke – jednego z najsłynniejszych zadymiarzy w środowisku sportów walki. Trwają rozmowy na temat formuły, w jakiej mieliby się zmierzyć zawodnicy. Być może pojedynek odbędzie się na łączonych zasadach – najpierw dwie rundy w K-1 w małych rękawicach, potem trzecia w MMA.

Parke

Ważący na co dzień ok. 65 kilogramów Michał Królik to jeden z najbardziej utytułowanych kickbokserów w Polsce. 32-letni “Matrix” ma na koncie aż 22 złote medale Mistrza Polski. Był także Mistrzem Świata WAKO i walczy z powodzeniem w boksie zawodowym oraz na gołe pięści. Specjalizujący się w MMA Norman Parke legitymuje się znakomitym bilansem 30-7-1 w swojej koronnej dyscyplinie. W przeszłości 34-letni “Stormin” występował w UFC (9 walk) i KSW (7 walk), gdzie wygrywał z takimi zawodnikami jak Borys Mańkowski, Artur Sowiński czy Marcin Wrzosek. Potem przestawił się na toczenie freakowych pojedynków na galach takich organizacji jak Fame MMA, EFM Show czy Prime MMA, gdzie jego bilans wynosi 5 zwycięstw i 1 porażkę.

“Matrix” Królik zaproponował większemu i cięższemu o przynajmniej 15 kg Irlandczykowi pojedynek w klatce na zasadach K-1, ale Parke odbił tę propozycję, sugerując łączone zasady. – Bijmy się 2 rundy w K-1 i potem trzecią w MMA. On będzie miał dwie rundy na znokautowanie mnie, a potem wejdzie do mojego świata – rzucił Norman Parke. Michał Królik potwierdza, że jest chętny do podjęcia wyzwania, ale wolałby bić się wyłącznie w kickboxingu. – On jest ode mnie cięższy 10-15 kg, mogę się z nim na******lać w boksie lub K-1 – odpowiada śląski fighter.

Pojedynek mistrza kickboxingu ze znacznie większym wszechstronnym zawodnikiem MMA może się odbyć już 24 września na gali MMA Attack 4 w Arenie Będzin. Organizacja ogłosiła już udział kilku innych zawodników. Wystąpią między innymi:

Adam Wieczorek (10-2) – waga ciężka
Artur “Kornik” Sowiński (22-14) – waga lekka
David Ramires (8-5) – waga średnia
Krystian Blezień (6-3) – waga lekka
Łukasz Stanek (10-6) – waga średnia
Mateusz Makarowski (7-5-1) – waga lekka
Piotr “Bubu” Ćwik – waga ciężka

W kolejnych dniach odsłonięte zostaną pierwsze zestawienia oraz walka wieczoru gali MMA Attack 4. Wkrótce rozpocznie się sprzedaż biletów w serwisie KupBilecik.pl. Dane o transmisji już wkrótce.

Śledź MMA Attack:
www.mma-attack.pl
www.facebook.com/ATTACKMMA
www.instagram.com/mmaattack

Zobacz także:

Wielkie dymy! Jacek i Mateusz Murański nie wytrzymali: Nie będziesz tak nazywał mojego ojca! Co wy na to?

Wielkie dymy pojawiły się podczas ostatniego programu ”face to face” przed jutrzejszą galą FAME MMA 15 w Łodzi. Jacek Murański nie wytrzymał po słowach ”Szalonego Reportera”. Na face to face ”Muran” rzucił się na przeciwnika. W pewnym momencie Tomasz Matusiak dostał w głowę mikrofonem, który rzucił Mateusz Murański. Sytuacja była na tyle mocna, że kontynuacja programu nie była możliwa.

Murański zaprezentował umiejętności przed rewanżem z Tańculą! Nie brakowało szaleńczych łokci! [WIDEO] Widzieliście?

Jacek Murański jest mocno zmotywowany przed drugą walką w organizacji FAME MMA. ”Muran” już jutro wystąpi na 15 edycji w Łodzi. Jego przeciwnikiem będzie Arkadiusz Tańcula (jeśli będzie w stanie stoczyć drugą walkę po rewanżu z Mateuszem). ”Szalony Reporter” dalej jest zawodnikiem rezerwowym – jeżeli Arkadiusz nie będzie mógł stoczyć drugiej walki w rzymskiej klatce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis