MMA PLNajnowszeDaniel RutkowskiPRIME SHOW MMA 3: Pająk zmierzy się z Rutkowskim! Nie będzie to walka w MMA!

PRIME SHOW MMA 3: Pająk zmierzy się z Rutkowskim! Nie będzie to walka w MMA!

No to mamy spore zaskoczenie! Oficjalnie Piotr Pająk w debiucie w PRIME SHOW MMA zmierzy się z cenionym zawodnikiem KSW. Youtuber na zasadach bokserskich zmierzy się z Danielem Rutkowskim. Pojedynek odbędzie się pierwszego października w Radomiu.

Pająk

Piotr prowadzący podróżniczy kanał ma na swoim koncie dwa pojedynki w FAME MMA. Pająk dwukrotnie skrzyżował rękawice z Alanem Kwiecińskim. Pierwszy pojedynek odbył się w formule K-1, gdzie podróżnik przegrał na punkty. Werdykt wzbudził sporo dyskusji.

Musiało dojść do rewanżu – tym razem w formule MMA. Nastąpiło, to podczas FAME MMA 10. Zawodnik pochodzący z Bielsko-Białej w drugiej rundzie zakończył pojedynek efektownie przed czasem.

Jest przeciwnik Pająka!

Już oficjalnie przeciwnikiem Piotra Pająka będzie Daniel Rutkowski, który jest świeżo po drugim zwycięstwie w największej organizacji w naszym kraju.

”Rutek” wystąpił na ostatniej gali KSW 73 w Warszawie. Zapaśnik pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonał Reginaldo Vieirę.

PRIME 3: STREET FIGHTER  Ulubieniec radomskiej publiczności, Rutek, będzie przeciwnikiem Piotra Pająka na PRIME 3: STREET FIGHTER! 🚀 Czołowy polski zawodnik MMA zmierzy się z Pająkiem w formule bokserskiej – 4 rundy po 3 minuty 🥊 Będzie to wyczekiwana przez Piotrka solidna sportowa walka, podczas której Radomskie Centrum Sportu zapłonie

Zobacz także:

Murański zrobił wagę: Słuchacie jak się chce to można wszytko! 17 kg w niecałe 2 miesiące! Widzieliście?

Mateusz Murański zrobił wagę przed jutrzejszym rewanżem z Arkadiuszem Tańculą. Do wyczekiwanego drugiego starcia dojdzie w piątek podczas FAME MMA 15 w Łodzi. ”Muran” zdradził ile kilogramów zrzucił w niecałe dwa miesiące.

Gamrot o Chandlerze: Niech nie krzyczy, bo go zleje Poirier, a później ja go mogę wyszarpać za ucho! Co wy na to?

Mateusz Gamrot (21-1) pojawił się ostatnio na Kanale Sportowym, gdzie wypowiedział się o topowym zawodniku kategorii lekkiej. Mowa o Michaelu Chandlerze (23-7), który miał już okazję zawalczyć o tytuł UFC. Przypomnijmy, że Amerykanin w najbliższym starciu zmierzy się z klubowym kolegą ”Gamera”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis