MMA PLNajnowszeArtnox Fight SportArtur Gwóźdź odpowiada na słowa Michała Pasternaka!

Artur Gwóźdź odpowiada na słowa Michała Pasternaka!

Michał Pasternak w sobotę obronił pas MMA VIP i w wywiadzie zdradził, że chętnie zmierzy się z Arturem Gwoździem. Długo na odpowiedź menedżera Artnox Fight Sport nie musieliśmy czekać. 

Gwóźdź

Cała wypowiedź Pasternaka poniżej.

Wypowiada się o mnie nieprzychylnie po walce, gdzie przyszedł podał mi rękę, a później zaczął pisać jakieś głupie komentarze. Wypowiada się niezbyt pozytywnie o mojej osobie. Także ostatnio oglądałem wywiad z Arturem i jeśli Artur chce z kimś zawalczyć to ja chętnie z nim zawalczę. Będzie miał możliwość pokazania jak powinna wyglądać walka w klatce i jak to wygląda. Ja jestem pewny, że łatwo się mówi, a trudniej to zrobić. Jakby chciał to nie ma problemu. To nie będzie walka, tylko egzekucja z mojej strony. To nie jest konflikt tylko chce żeby mi pokazał jak to wygląda w oktagonie.

Gwóźdź: Ty Michale wyzywa do walki 45 letniego debiutanta!

Artur Gwóźdź postanowił zareagować na twitterze.

MISTRZU MMA VIP! Cieszę się oraz doceniam że tak utytułowany i doświadczony zawodnik,który ma na koncie ponad 20 pojedynków jak Ty Michale wyzywa do walki 45 letniego debiutanta ( z zmiażdżonym kolanem) i oczywiście będę o tym pamiętał!

Ale jako menager widząc twój potencjał medialny i chęci mocnych starć jestem w stanie załatwić Ci dobre walki w topowych organizacjach !

Zobacz także:

Najman po walce z Miśkiem z Nadarzyna: Kolejne takie trafienie skończyłoby się brutalnym nokautem! [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Najman zabrał głos po sobotnim zwycięstwie. ”El Testosteron” wystąpił w walce wieczoru MMA VIP 4. Najman w drugiej rundzie zastopował debiutującego ”Miśka z Nadarzyna”.

Daro Lew chce walczyć z Bonusem BGC: Nie pokazał nic w tej walce! Co wy na to?

Dariusz Kaźmierczuk pojawił się na wczorajszej gali MMA VIP 4. ”Daro Lew” ma nadzieje, że w następnym pojedynku zmierzy się z Piotrem ”Bonusem BGC” Witczakiem. ”Łazarski Gladiator” nie przerwał fatalnej serii i doznał kolejnej przegranej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis