MMA PLNajnowszeCiekawostkiArtem Lobov pozwał o dużą kasę Conora McGregora. Irlandczyk chce bić się z nim o wszystko!

Artem Lobov pozwał o dużą kasę Conora McGregora. Irlandczyk chce bić się z nim o wszystko!

Kiedyś byli przyjaciółmi. Dzisiaj są już wrogami. Artem Lobov pozwał o dużą kasę swojego byłego kompana Conora McGregora. W odpowiedzi Irlandczyk wywołał go do bójki na ulicy!

Artem Lobov pozwał o dużą kasę Conora McGregora

Chodzi o udziały McGregora w marce whiskey – Proper Twelve. Zdaniem Lobova, to właśnie on stał głównie za pomysłem i sposobem produkcji popularnej na świecie whiskey. Rosjanin z Niżnego Nowogrodu twierdzi, że nie został uczciwie wynagrodzony za swoją pracę przy promocji Proper Twelve i teraz chce od McGregora wielomilionowego odszkodowania.

A jeśli chodzi o kasę, to McGregor zawsze będzie walczył o jak największą.

Artem Lobov pozwał Conora McGregora. Teraz będą się bić?

McGregor ma dość swojego byłego już przyjaciela i w wiadomości zamieszczonej w mediach społecznościowych potwierdził, że ten złożył pozew przeciwko niemu w sądzie, ale proponuje inne rozwiązanie tego sporu.

Irlandczyk chce się z Lobovem bić:

“Oto wyzwanie w kierunku Artema “fajnego, futrzastego” Lobova. Wzwyam cię na pojedynek dzisiaj wieczorem o 22:30 w SBG Concord. Będziemy walczyć o wszystko. O wszystko. Przeglądanie i wysyłanie do mnie wiadomości od prawników w sprawie zniesławienia? Jesteś malutkim gościem. Do zobaczenia w SBG Concord dziś wieczorem o 22:30. Będziemy walczyć. Odpowiedz na to wyzwanie, ty mała bluzko.

Artem próbuje pozwać mnie i mojego ojca w sprawie o zniesławienie. hahahaha, o mój Boże, niech Bóg cię błogosławi. Artem, wyglądasz jak niedogotowana kiełbasa. Wskakuj na patelnię, bo wyglądasz blado.”

Zobacz także:

Najman zadzwonił podczas programu! Padły mocne słowa: Ubije twojego starego, a później Ciebie! Widzieliście?

Marcin Najman pojawił się na linii podczas dzisiejszego programu na kanale High League. Nie brakowało mocnych słów w kierunku Mateusza Murańskiego, który był obecny w studiu. ”El Testosteron” zapewnił, że ubije Jacka Murańskiego, a następnie jego syna.

Don Kasjo znowu zaczepia Denisa! Sugeruje, że będzie błagał o walkę! Co wy na to?

Kasjusz Życiński ponownie został zapytany o potencjalne starcie z Denisem Załęckim. ”Don Kasjo” przypomina, że na gali PRIME SHOW MMA 4 był otwarty, aby stoczyć dwie walki jednego wieczoru. Kasjusz jest pewny, że zakończyłoby się, to jego zwycięstwami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis