MMA PLNajnowszearmia fight nightArmia Fight Night 9: Patryk Kaczmarczyk poznał rywala! To będzie najtrudniejszy test w karierze!

Armia Fight Night 9: Patryk Kaczmarczyk poznał rywala! To będzie najtrudniejszy test w karierze!

Patryk Kaczmarczyk (5-0) już dwudziestego drugiego stycznia stoczy swój następny pojedynek. Radomianin wystąpi w walce wieczoru Armia Fight Night 9, która będzie transmitowana w TVP Sport. Kaczmarczyk poznał najbliższego przeciwnika. Trzeba przyznać, że będzie to dla niego najtrudniejszy test w karierze.

Patryk Kaczmarczyk

W ostatnim czasie młody/gniewny za pomocą twittera wstawił filmik ze swoich treningów w stylu.. Rocky’ego.

Co ciekawe mało brakowało, aby doszło do mocnego polsko-polskiego starcia. Kaczmarczyk dostał propozycję pojedynku z doświadczonym Kamilem Łebkowskim (18-10). ”Bomba” niestety doznał urazu i wszystko zakończyło się fiaskiem.

Patryk Kaczmarczyk poznał przeciwnika!

Co ważne start Patryka Kaczmarczyka (5-0) na gali Armia Fight Night 9 jest dalej aktualny. Radomianina rywalem będzie Edgar Davalos (12-2). Trzeba dodać, że były spore problemy ze znalezieniem odpowiedniego oponenta dla 22-latka.

Oficjalnie walczę na @ArmiaFight 22 stycznia w walce wieczoru z Edgarem Davalosem. Zastępstwo jak na ostatnią chwilę solidne bo gość 11-1. Limit umowny 66.8 czyli kilogram ponad limit mistrzowski.

Patryk Kaczmarczyk (5-0) jest murowanym faworytem jeśli chodzi o ”odkrycie 2020 roku”. Radomianin w ostatnim pojedynku zdobył szable organizacji Armia Fight Night. Kaczmarczyk kompletnie zdominował i ostatecznie w trzeciej rundzie zastopował Adriana Kępę. Wcześniej Patryk na galach Babilon pewnie pokonał Huberta Sulewskiego oraz Krystiana Krawczyka.

Reprezentant Paragwaju dość niespodziewanie wystąpił pod koniec listopada w Polsce. Davalos wszedł w zastępstwo podczas Fight Exclusive Night 31. 25-latek po pełnych trzech rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Kacprem Formelą. Edgar ze swoich dwunastu zwycięstw – aż dziesięć zakończył przed czasem.

Zobacz także:

Najman ostro o Trybsonie! Zaskoczeni?

Marcin Najman nie szczędził słów. Chodzi o Pawła Trybałe, który skrytykował Marcina po ostatniej walce z ”Don Kasjo”

Ford trenuje z byłym mistrzem KSW! Widzieliście?

Debiut olbrzyma w KSW coraz bliżej. Ford trenuje z byłym mistrzem KSW

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis