MMA PLNajnowszeClout MMADenis Załęcki reaguje na słowa Kaczmarczyka: Po kolei! Spokojnie, zrobię formę i was…

Denis Załęcki reaguje na słowa Kaczmarczyka: Po kolei! Spokojnie, zrobię formę i was…

Denis Załęcki w rozmowie z Kasią Kubiak w mocnym stylu postanowił zareagować na ostatnią wypowiedź zawodnika KSW – Patryka Kaczmarczyka. ”Bad Boy” powiedział, żeby Patryk ustawił się w kolejce, która jest do niego długa. Ponadto zaznaczył, że porozmawia z Kaczmarczykiem na żywo.

Załęcki

Załęcki ostatni pojedynek stoczył w main evencie Clout MMA 1 w Płocku, gdzie nie brakowało kontrowersji. Zawodnik z Torunia stanął przed dużym wyzwaniem, bowiem w formule bokserskiej (małe rękawice) zmierzył się z byłym zawodnikiem KSW i UFC – Danielem Omielańczukiem.

Od samego początku była mowa, że jeżeli ”Bad Boy” dopuści się faulów to walka zostanie wznowiona w formule MMA. Obie strony zgodziły się na takie rozwiązanie. W walce było jednak inaczej. Denis kopnął, wchodził w nogi, często padał na matę, a dodatkowo kompletnie niepotrzebnie uderzył swojego rywala będąc w parterze.

Daniel również dopuścił się fauli, ale nie tylu ile Załęcki. Dodatkowo trzeba brać pod uwagę, że drugi faul Daniela pojawił się już przy sfrustrowani byłego zawodnika UFC i KSW, który był poniesiony emocjami i zniechęcony zachowaniem rywala. Denis nie zamierzał się bić w MMA, więc ogłoszono zwycięstwo Daniela poprzez dyskwalifikację.

Załęcki odpowiada!

Patryk Kaczmarczyk w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o potencjalną walkę w freak fightach, a dokładnie o starcie z Denisem Załęckim.

Wiadomo, że Denis to nie jest osoba, do której pałam sympatią, aczkolwiek może nie powinienem pisać takich tekstów. Napisałem, że trochę jak Marcin Najman, bo sytuacja była podobna, bo go kopnął. Ja napisałem, że jak Marcin Najman (…) W walce z Omielańczukiem też psychika nie wytrzymała i musiał uciec, no nie ma innego wytłumaczenia. Jeżeli chodzi o walkę, to jeżeli naprawdę źle mi poszło w KSW i miałbym pójść do freaków, to chętnie bym taką walkę stoczył i nie ma z tym problemu.

Denis Załęcki w rozmowie z Kasią Kubiak odniósł się do słów zawodnika KSW.

Kasia Kubiak: Uważasz, że jest szansa – że jak dobrze się przygotujesz to naprawdę możesz te sportowe szczyty zdobywać, nie tylko freaki?

Denis Załęcki: Tak, jak będę tak trenował jak teraz trenuje, bo myślę, że jestem w dobrej formie. Jak będę tak trenował przez kolejne pół roku/rok to za rok nie będzie na mnie zawodnika w tych freakach. Będą musieli ściągać tych z KSW. Już widzę… gość, który chce walczyć o pas w 84 już widzę chciałby ze mną walki, tutaj w Clout. Sami się kleją do walk. Po kolei. Spokojnie zrobię formę i was wszystkich po***** (śmiech).

Kasia Kubiak: Jak skomentujesz to co Patryk powiedział. On Cię jakoś nie zaczepił, ale powiedział, że nie darzy Cię sympatią, więc taka walka jakby mu w KSW nie poszło. Jak Ty to skomentujesz?

Denis Załęcki: Jest kolejka, jest w kolejce. Nie wiem czy jest 5, 10, 15 czy 20. Przyjdzie na niego czas. Bardzo brzydko skomentował post po mojej, którejś walce. Bardzo brzydko się zachował, porównał mnie do kogoś, ale na pewno porozmawiamy sobie o tym na żywo jak się spotkamy czy powtórzy mi to prosto w twarz.

Kasia Kubiak: Te porównanie Cię do ”Cesarza”, gdzieś bawią czy denerwują?

Denis Załęcki: Nie. Ja Marcina bardzo lubię, ale nie wiem jak to można kogoś porównywać do kogoś. Każdy jest inny, każdy pisze swoją historię. Nie wiem to jakbym miał się porównać do kogoś kim nie jesteś.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis