MMA PLNajnowszeKSWArkadiusz Wrzosek pewny siebie przed KSW 79: Miałem cztery rewanże w swoim życiu i wszystkie wygrałem

Arkadiusz Wrzosek pewny siebie przed KSW 79: Miałem cztery rewanże w swoim życiu i wszystkie wygrałem

Arkadiusz Wrzosek jest bardzo pewny siebie przed nadchodzącą wielkimi krokami galą KSW 79, która już w sobotę 25 lutego odbędzie się w Libercu w Czechach.

Arkadiusz Wrzosek pewny siebie przed KSW 79

Polak w swojej drugiej walce w klatce KSW zmierzy się z Tomasem Moznym, czyli zawodnikiem, z którym przegrał w walce kickboxerskiej w 2015 roku. Będzie to zatem rewanż, a jak zapowiada Wrzosek – on rewanże zawsze wygrywa!

Bilety na galę KSW 79 już w sprzedaży na eBilet.pl

Arkadiusz Wrzosek pewny siebie przed KSW 79

W wypowiedzi zamieszczonej na oficjalnej stronie Federacji KSW, Wrzosek jawi się jako zawodnik pewny swego i przekonany o wygranej nad Słowakiem:

“Miałem cztery rewanże w swoim życiu i wszystkie wygrałem. Tomek jest chyba ostatnią osobą, której się jeszcze nie zrewanżowałem za porażkę i bardzo chętnie to zrobię. Myślę, że najcięższe walki mam za sobą i Tomáš Možný, mimo naprawdę bardzo wysokiego poziomu, nie wzbudza we mnie żadnego strachu. Do tego pomagał mi w przygotowaniach do moich ostatnich walk w kickboxingu. Znamy się bardzo dobrze. Jest moim zagranicznym kolegą. Znam jego mocne i słabe strony. Tomek potrafi zaskoczyć i do tego jest duży. Sparowaliśmy razem, ale myślę, że lepiej, aby tych sparingów nie brał pod uwagę, bo jeszcze to może go zgubić.”

Zobacz także:

UFC 284 – wyniki

Czas na kolejną numerowaną galę UFC, która tym razem odbędzie się w australijskim Perth. Jej ozdobą będzie starcie na szczycie rankingu bez podziału na kategorie wagowe – Alexander Volkanovski vs. Islam Makhachev.

Robert Ruchała odpowiada niezadowolonemu Danielowi Rutkowskiemu: To KSW tak zarządziło, kto by odmówił?

W sieci pojawił się wywiad, w którym Robert Ruchała, czyli najbliższy pretendent do tymczasowego pasa mistrzowskiego KSW kategorii do 66 kilogramów odpowiada niezadowolonemu ze starcia z udziałem Ruchały, Danielowi Rutkowskiemu.

Michael Chandler chwali Gamrota: Pod kątem talentu nie brakuje mu absolutnie niczego!

Michael Chandler w najnowszym materiale UFC wypowiedział się o top piętnaście zawodników w kategorii lekkiej. Amerykanin w superlatywach wypowiedział się o naszym reprezentancie Mateuszu Gamrocie. Chandler zaś wbił szpilkę mówiąc o stójce Armana Tsarukyana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis