MMA PLArchiwumKSWArkadiusz Wrzosek o swoim rywalu na XTB KSW 90: Duże wyzwanie, wygrał ostatnio z Michałem Andryszakiem

Arkadiusz Wrzosek o swoim rywalu na XTB KSW 90: Duże wyzwanie, wygrał ostatnio z Michałem Andryszakiem

Arkadiusz Wrzosek to bohater walki wieczoru pierwszej w roku 2024 gali KSW. Na XTB KSW 90 w Warszawie na tamtejszym Torwarze, Wrzosek zmierzy się z mocnym Chorwatem Ivanem Vitasoviciem. Teraz scharakteryzował swojego przeciwnika.

Arkadiusz Wrzosek o swoim rywalu na XTB KSW 90

Utytułowany kickbokser ma za sobą już trzy stoczone walki w klatce Federacji KSW. Wszystkie wygrał. Polak pokonywał już Tomasza Sararę, Tomasa Moznego i Bogdana Stoicę.

Teraz przyjdzie mu zmierzyć się z jeszcze mocniejszym rywalem.

Bilety na XTB KSW 90 dostępne są na ebilet.pl.

Arkadiusz Wrzosek o swoim rywalu na XTB KSW 90: Duże wyzwanie, wygrał ostatnio z Michałem Andryszakiem

Na oficjalnej stronie Federacji KSW, Wrzosek scharakteryzował swojego najbliższego przeciwnika. Polak nie ukrywa, że czeka go w styczniu poważne wyzwanie:

“Na pewno będzie to duże wyzwanie. Tym bardziej, że wygrał ostatnio z Michałem Andryszakiem, a wygrać z takim zawodnikiem, to już jest się kimś w świecie MMA. Rywal na fali, rywal po bardzo dużym zwycięstwie, mistrz swojej rodzimej organizacji. Myślę, że przyjedzie tutaj bardzo mocno nastawiony na bitkę.

Organizacja wyszła z taką propozycją. Natomiast długo się nie zastanawialiśmy. Od razu obejrzeliśmy z trenerami jego walki. Ma dość okazały rekord, a w nim fajne nazwisa. Także od razu się zdecydowaliśmy. Uznaliśmy, że jest to rywal, na którego jestem już dziś gotowy. No i skoro moi trenerzy uznali, że już na tyle radzę sobie w MMA, że mogę z takim kimś walczyć, to ja też jestem dzięki temu zmotywowany bardziej.”

Gala XTB KSW 90 odbędzie się już 20 stycznia w hali COS Torwar w Warszawie.

Na kogo stawiacie w tym nadchodzącym starciu?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis