MMA PLNajnowszeArkadiusz WrzosekArkadiusz Wrzosek chce walki ze Szpilą!

Arkadiusz Wrzosek chce walki ze Szpilą!

Do starcia Wrzosek vs. Szpilka miało dojść już w styczniu bieżącego roku. Niestety kontuzja byłego pięściarza wyeliminowała go z tego pojedynku. Czy w najbliższym czasie dojdzie do hitowego starcia?

Obaj zawodnicy swoje ostatnie walki stoczyli w zeszłą sobotę, na gali XTB KSW COLOSSEUM 2 w Warszawie. To właśnie na Stadionie Narodowym ci dwaj zawodnicy odnieśli swoje kolejne tryumfy w formule MMA. Co ciekawe, zarówno Arek, jak i Artur mogą się pochwalić aktualnie rekordem składającym się z trzech zwycięstw oraz braku porażek.

Arkadiusz Wrzosek ostatnio dość szybko uporał się z Bogdanem Stoicą, dla którego był to debiut w formule MMA. Po krótkim zasypywaniu przeciwnika ciosami, “Hightower” obalił Rumuna i finalnie go poddał w pierwszej rundzie (Saleta choke).

Artur Szpilka z kolei wygrał pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim w dość zaskakujący sposób. Pierwszą rundę “Pudzian” przeleżał “Szpilę”, przez pewien czas nawet próbując bombardować byłego pięściarza z dosiadu. O dziwo, nie wyrządził Arturowi zbytniej krzywdy i panowie wyszli po przerwie do drugiej rundy, która zakończyła się dość szybkim nokautem na byłym strongmanie podczas wymiany na ciosy.

Wrzosek ze Szpilką jeszcze nie teraz?

Zawodnik “Uniq Fight Club” dał jasno do zrozumienia, że chce w przyszłości skonfrontować się ze “Szpilą”. Dodał, że prawdopodobnie nie dojdzie do tego w najbliższym czasie, jednakże liczy na to, że finalnie owo starcie zostanie zrealizowane.

Sądzę, że może być moim kolejnym rywalem w KSW. Na papierze wygląda to, jakbyśmy byli sobie pisani, że tak to ujmę, ale różnie może być. (…) Już tam widzę jakieś kręcenie nosem – “nie wiem, zobaczymy”, to już mówię dobra, chuj. Już wiadomo, jak to będzie wyglądało. Nie mówię o Arturze tylko o wywiadach z chociażby Wojem. (…) W każdym razie liczę na to, że dojdzie do tej walki, że ona się odbędzie.

Zobacz także:

Organizacja FAME MMA z wielkim ogłoszeniem już w przyszłym tygodniu! Nowy format nadchodzi!

FAME MMA opublikowało tajemniczy obrazek z dopiskiem, że coś nowego nadchodzi. Mamy dla was pierwsze szczegóły!

Israel Adesanya zdradził co doradził Pereirze przed walką z Błachowiczem!

Israel Adesanya (24-2) w podcaście ”Impaulsive” zdradził co doradził Alexowi Pereirze (7-2) przed starciem z naszym reprezentantem Janem Błachowiczem (29-9-1). Brazylijczyk w tym starciu zadebiutuje w kategorii półciężkiej

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis