MMA PLNajnowszeFAME MMAOrganizacja FAME MMA z wielkim ogłoszeniem już w przyszłym tygodniu! Nowy format nadchodzi!

Organizacja FAME MMA z wielkim ogłoszeniem już w przyszłym tygodniu! Nowy format nadchodzi!

FAME MMA opublikowało tajemniczy obrazek z dopiskiem, że coś nowego nadchodzi. Mamy dla was pierwsze szczegóły!

FAME MMA z wielkim ogłoszeniem
Foto: FAME MMA

Ostatnie tygodnie w świecie freakfightów to prawdziwy rollercoaster! W zeszłym tygodniu media obiegła informacja o problemach High League. Jak się okazało MSWiA zamroziło środki federacji ze względu na prawdopodobne powiązania z Rosją. Chwilę później odwołano siódmą galę High League, która miała odbyć się już 17 czerwca.

Wczoraj gruchnęła prawdziwa bomba! Sławomir Peszko i Lexy Chaplin postanowili wykorzystać lukę na rynku i otworzyli nową organizację nazwaną CLOUT MMA. Więcej o tym pisaliśmy [TUTAJ].

Odpowiedź FAME MMA!

Całej sytuacji bacznie przyglądał się największy gracz na rynku. FAME MMA nie mogło pozostać bez odpowiedzi. Wieczorem na profilach społecznościowych federacji pojawił się obrazek zapowiadający prawdziwą rewolucje.

Rzecznik prasowy FAME Michał Jurczyga uchylił rąbka tajemnicy portalowi SUPERexpress Sport na temat tajemniczego projektu FAME. Zobaczcie!

“W tym roku zorganizujemy z pewnością więcej niż 4 wydarzenia. Jednak przygotowaliśmy nowy format i chcemy być obecni również w miastach, w których do tej pory nie gościliśmy. Dzięki temu będziemy bliżej naszych fanów. Pierwsze wydarzenie w nowej formule odbędzie się już w drugiej połowie lipca. W przyszłym tygodniu podamy szczegółowe informacje, ale zapewniam, że będzie to duża niespodzianka dla fanów freak-fight”.

Na pierwszy rzut oka projekt budzi skojarzenia z HYPE MMA, który miał być mniejszym eventem i swoistą trampolina do FAME MMA dla mniej znanych twórców. Wygląda na to, że fani freakfightów mogą być zadowoleni, bo czeka nas więcej tego typu wydarzeń. Na więcej informacji musimy poczekać do przyszłego tygodnia. Obserwujcie naszą stronę, a na pewno nic was nie ominie!

Zobacz także:

Gala XTB KSW Colosseum 2 z rekordem oglądalności na Viaplay! Przebili mecz Man Utd-FC Barcelona!

To wielki dzień w historii współpracy Federacji KSW i platformy streamingowej Viaplay! Oficjalnie bowiem ogłoszono, że miniona gala XTB KSW Colosseum 2 była najchętniej oglądaną transmisją w historii Viaplay!

Rafael Fiziev odpowiada! Walka z Gamrotem przyklepana?

“Ataman” odpowiedział na wyzwanie Mateusza Gamrota, wyrażając gotowość na wrzesień! W rezultacie może czekać nas świetne starcie! Co prawda do finalizacji jeszcze długa droga. Ostatecznie należy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnego ogłoszenia. Wstępnie mówi się o wrześniu. Kto według was jest faworytem?

Pudzian zabrał głos po przegranej ze Szpilką: Są to moje ostatnie podrygi w zawodowym sporcie!

Mariusz Pudzianowski zabrał głos w mediach społecznościowych po sobotniej walce na XTB KSW Colosseum 2. Weteran największej organizacji w naszym kraju skrzyżował rękawice z byłym pretendentem do mistrzostwa świata w boksie – Arturem Szpilką.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis