MMA PLJan BłachowiczIsrael Adesanya zdradził co doradził Pereirze przed walką z Błachowiczem!

Israel Adesanya zdradził co doradził Pereirze przed walką z Błachowiczem!

Israel Adesanya (24-2) w podcaście ”Impaulsive” zdradził co doradził Alexowi Pereirze (7-2) przed starciem z naszym reprezentantem Janem Błachowiczem (29-9-1). Brazylijczyk w tym starciu zadebiutuje w kategorii półciężkiej.

Błachowicz

Do hitowego starcia w wadze półciężkiej dojdzie dwudziestego siódmego lipca podczas UFC 291 i będzie to tak zwany co-main event. W walce wieczoru dojdzie do rewanżowego starcia w wadze lekkiej pomiędzy Dustinem Poirierem (29-7), a Justinem Gaethje (24-4).

Przypomnijmy, że ”Cieszyński Książę” to pierwszy zawodnik, który skradł zero z rekordu Israela Adesanyi. Nigeryjczyk zdecydował, że przejdzie do wyższej wagi i zawalczy o drugi tytuł. Do walki doszło w marcu 2021 roku. Polak po 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Adesanya po tym pojedynku wrócił oczywiście do wagi średniej.

Adesanya zdradza co doradził Pereirze!

Israel Adesanya (24-2) w podcaście z Loganem Paulem zdradził, że wpadł na Alexa Pereirę (7-2) na lotnisku w Australii. Nigeryjczyk wyjawił co doradził swojemu odwiecznemu przeciwnikowi przed starciem z Janem Błachowiczem (29-9-1). Adesanya podkreśla, że Alex w pojedynku z Błachowiczem musi być cierpliwy.

On zawalczy z gościem, który zadał mi pierwszą porażkę w MMA, gdy przeszedłem do wagi półciężkiej. On ma ten sam pomysł (…) Mieliśmy jednak ten sam punkt widzenia na to co się wydarzy. Musiałem dać mu znać o rzeczy, której też myślałem przed walką z Janem. Czułem, że Jan mnie zaatakuje odważniej, ale on był cierpliwy. Doradziłem Pereirze, aby też był cierpliwy w starciu z nim.

W kategorii średniej robi się ciekawie, bowiem w eliminatorze zobaczymy byłego mistrza KSW – Dricusa Du Plessisa. Zawodnik z RPA kolejnym zwycięstwem zapewni sobie szansę mistrzowską. Nie będzie to jednak łatwe, bowiem jego przeciwnikiem będzie Robert Whittaker. Do wspomnianego boju dojdzie ósmego lipca podczas UFC 290.

Zobacz także:

Pudzian i jego przyszłość? Martin Lewandowski zabiera głos!

Gala XTB KSW Colosseum 2 przeszła już do historii. Wydarzenie to rozniosło się sporym echem zarówno ze względu na samą wielkość eventu, jak i liczbę spektakularnych zwrotów akcji. “Pudzian”, który był jednym z bohaterów owej gali, ku zdziwieniu większości fanów wrócił ze swojego pojedynku na tarczy. Była to jego druga porażka z rzędu…co teraz z byłym strongmanem?

Marcin Najman zgłasza gotowość na rewanż! Pudzianowski stanowczo odpowiada! Co wy na to?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. Tym razem ”El Testosteron” w mediach społecznościowych dał do zrozumienia, że jest gotowy i chętny na rewanżowy pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim. Nie trzeba było też długo czekać na odpowiedź weterana największej organizacji w naszym kraju.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis