MMA PLARES FCAres FC 6: Szymon Bajor stanie przed wyzwaniem w Paryżu! Znamy przeciwnika

Ares FC 6: Szymon Bajor stanie przed wyzwaniem w Paryżu! Znamy przeciwnika

Szymon Bajor (23-9) to kolejny nasz reprezentant, który zawalczy na zbliżającej się gali Ares FC 6. Ciekawie zapowiadające się wydarzenie zobaczymy dwudziestego maja w Paryżu. Już w tym momencie poznaliśmy przeciwnika tymczasowego mistrza Fight Exclusive Night i trzeba przyznać, że będzie to ciekawe wyzwanie.

Bajor

W main evencie zobaczymy pojedynek o pas wagi ciężkiej. Niepokonany zapaśnik Marsel Sychev (2-0) podejmie Filipa Stawowego (9-2). Przypomnijmy, że reprezentant MMA Factory w ostatniej walce szybko zdemolował Pawła Biernata. ”Czołg” zaś po pierwszej zawodowej przegranej odnotował dwa zwycięstwa. Stawowy jednogłośną decyzją sędziów pokonał doświadczonego Toni Valtonena, a przed czasem odprawił Marcina Sianosa.

Wcześniej w klatce zamelduje się Marek Jakimowicz (4-0). ”Grizzly” skrzyżuje rękawice z debiutującym zawodnikiem publiczności – Mohamadem Baillotem.

Znamy przeciwnika!

Szymon Bajor (23-9) najbliższe starcie odnotuje dwudziestego maja na gali Ares FC 6. Polaka w Paryżu czeka ciekawy pojedynek z Aleksandrem Maslovem (9-1).

Reprezentant Rosji ze swoich dziewięciu zwycięstw aż siedem kończył efektownie przed czasem. Maslov w ostatnich starciach stanął przed największymi wyzwaniami w dotychczasowej karierze. 28-latek po 5-rundach niejednogłośną decyzją sędziów pokonał byłego pretendenta do pasa KSW – Luisa Henriqueza. To nie był koniec pojedynków z Brazylijczykami. Alexandr w poprzednim roku wypunktował zwolnionego z UFC – Viniciusa Moreire, a przed czasem pokonał Edera De Souze czyli aktualnego championa Fight Exclusive Night w wadze półciężkiej.

Wojownik z Rzeszowa po niespodziewanej przegranej z Oli Thompsonem odnotował trzy zwycięstwa z rzędu. Bajor przed czasem odprawił Tassilo Lahra, Ednaldo Oliveire i Bartosza Szewczyka. Szymon w ostatnim pojedynku sięgnął po tymczasowy pas FEN w wadze ciężkiej.

Zobacz także:

Juras komentuje zestawienie Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn: Easy money! Widzieliście?

Człowiek orkiestra polskiego MMA Łukasz “Juras” Jurkowski komentuje zestawienie Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn, które zobaczymy na najbliższej gali High League 3.

Robert Maruszak zapewnia: Jacek Murański zaimponował mi, jest tytanem pracy!  Co wy na to?

Robert Maruszak jest trenerem Mateusza, a teraz również Jacka Murańskiego. Doświadczony zawodnik sportów walki skomentował treningi freak fighterów. Maruszak w bardzo pochlebnych słowach wypowiedział się o Jacku Murańskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis