MMA PLUFCAnthony Smith zastąpi Johny’ego Walkera w walce z Jimim Crute na UFC w kwietniu

Anthony Smith zastąpi Johny’ego Walkera w walce z Jimim Crute na UFC w kwietniu

Foto: Twitter/ Johny Walker

To już prawie przesądzone. Jak donosi dziennikarz ESPN, Brett Okamoto, Anthony Smith zastąpi Johny’ego Walkera w walce z Jimim Crute.

Ich pojedynek odbędzie się 24 kwietnia na gali UFC, której miejsce organizacji zostanie dopiero podane.

Anthony Smith zastąpi Johny’ego Walkera w walce z Jimim Crute na UFC w kwietniu

Johny Walker wypadł z tego pojedynku z powodu kontuzji. Anthony Smith, który zastąpi Brazylijczyka jest aktualnie jednym z czołowych zawodników kategorii półciężkiej na świecie. W 2020 roku stoczył trzy walki w oktagonie. Przegrał dwie z nich – z Gloverem Teixeira i Aleksandarem Rakiciem. Wygrał natomiast z Devinem Clarkiem.

Jimi Crute dopiero dobija się do czołówki kategorii półciężkiej UFC. Aktualnie ma rekord 4-1 w oktagonie. Pokonywał miedzy innymi Sama Alveya i Paula Craiga. Zwycięstwo nad Smithem mogłoby dać mu miejsce w TOP 10 dywizji.

Na kogo stawiacie w tej walce?

Zobacz także:

COVID-19 u uczestnika UFC 258. Jego walka została odwołana!

COVID-19 u uczestnika nadchodzącej gali UFC 258. W związku z zarażeniem się koronawirusem jego walka na najbliższej numerowanej gali amerykańskiego giganta została odwołana.

Nate Diaz o walce Poirier vs McGregor: Bardziej Conor to spier***ił, niż Dustin błysnął

Nate Diaz był gościem dziennikarza ESPN Ariela Helwaniego, gdzie wypowiedział się między innymi o walce Dustin Poirier vs Conor McGregor, do której doszło pod koniec stycznia.

Conor McGregor zapowiada powrót do przeszłości: Koniec z bycia miłym!

Niewykluczone, że Conor McGregor (22-5) w swoim następnym pojedynku stanie przed trylogią z Dustinem Poirierem (27-6). Reprezentant Irlandii zapowiada powrót do przeszłości. O co dokładnie chodzi?