MMA PLUFCNate Diaz o walce Poirier vs McGregor: Bardziej Conor to spier***ił, niż Dustin błysnął

Nate Diaz o walce Poirier vs McGregor: Bardziej Conor to spier***ił, niż Dustin błysnął

Foto: Instagram/ Nate Diaz

Nate Diaz był gościem dziennikarza ESPN Ariela Helwaniego, gdzie wypowiedział się między innymi o walce Dustin Poirier vs Conor McGregor, do której doszło pod koniec stycznia.

W głośnym pojedynku rewanżowym między tymi zawodnikami lepszy okazał się “Diament”, który wziął rewanż za porażkę sprzed lat i znokautował McGregora w drugiej rundzie. Bilans starć obu panów wynosi 1:1.

Jakie zdanie o tym starciu ma natomiast Nate Diaz?

Nate Diaz o walce Poirier vs McGregor: Bardziej Conor to spier***ił, niż Dustin błysnął

Zdaniem Amerykanina, w walce tej bardziej dał ciała McGregor, niż błysnął Dustin Poirier. Oto, co Nate Diaz powiedział o tym starciu Arielowi Helwaniemu:

“Myślałem, że to jakaś gra Conora. Myślałem, że to wszystko było jednym wielkim żartem. McGregor zmienił swoją rolę. Odgrywał miłego faceta, a Dustin po prostu wykonywał swoje. To trochę banalne, trochę zabawne. Dla mnie bardziej Conor to spierdolił, niż Dustin błysnął. Według mnie w tej walce Conor popsuł wszystko, co mógł popsuć. Taka jest moja osobista opinia.”

Co ciekawe, Nate Diaz uważa, że teraz jest idealny moment, by wreszcie zestawić ponownie jego walkę z Dustinem Poirierem. Obaj panowie mieli zmierzyć się ze sobą na gali UFC w Nowym Jorku w listopadzie 2019 roku, ale wówczas “Diament” wypadł z tego starcia z powodu kontuzji. Może teraz jest dobry moment, by do tej walki w końcu doprowadzić?

Zobacz także:

Nate Diaz odpalił blanta w wywiadzie z Arielem Helwanim i… chce walczyć z Poirierem!

Niecodzienny dla widzów, ale jak najbardziej spodziewany w przypadku rozmówcy wywiad przeprowadził Ariel Helwani. Jego gościem był gwiazdor UFC Nate Diaz, który… w trakcie rozmowy odpalił blanta i rozprawiał między innymi o potencjalnej walce z Dustinem Poirierem.

Conor McGregor zapowiada powrót do przeszłości: Koniec z bycia miłym!

Niewykluczone, że Conor McGregor (22-5) w swoim następnym pojedynku stanie przed trylogią z Dustinem Poirierem (27-6). Reprezentant Irlandii zapowiada powrót do przeszłości. O co dokładnie chodzi?

Gamrot gotowy na następny pojedynek! Kogo chce zastąpić?

Mateusz Gamrot (17-1) z niecierpliwością czeka na ogłoszenie drugiego pojedynku w największej organizacji na świecie. ”Gamer” chciałby zastąpić swojego ostatniego rywala. Na jakiej gali i kto byłby najbliższym przeciwnikiem?