MMA PLUFCCOVID-19 u uczestnika UFC 258. Jego walka została odwołana!

COVID-19 u uczestnika UFC 258. Jego walka została odwołana!

Foto: Wikimedia Commons

COVID-19 u uczestnika nadchodzącej gali UFC 258. W związku z zarażeniem się koronawirusem jego walka na najbliższej numerowanej gali amerykańskiego giganta została odwołana.

Chodzi o jedną z najciekawiej zapowiadających się batalii całej gali UFC 258.

COVID-19 u uczestnika UFC 258. Jego walka została odwołana!

Pojedynek w wadze koguciej między Pedro Munhozem a Jimmiem Riverą został wykreślony z rozpiski gali UFC 258. Powodem jest zarażenie się koronawirusem i pozytywny wynik testu na COVID-19 u jednego z zawodników. Oficjalne komunikaty nie wskazały jednak który konkretnie zawodnik zaraził się tą chorobą cywilizacyjną.

Starcie to ma zostać przełożone na jedną z najbliższych gal UFC.

W miejsce pojedynku Munhoz vs Rivera w karcie głównej galki UFC 258 zajmie starcie Andre Ewella z Chrisem Gutierrezem. Walką wieczoru całej imprezy będzie natomiast pojedynek o mistrzowski pas wagi półśredniej UFC między aktualnym mistrzem Kamaru Usmanem a Gilbertem Burnsem.

UFC 258 odbędzie się już w najbliższy weekend w Las Vegas.

Zobacz także:

Nate Diaz o walce Poirier vs McGregor: Bardziej Conor to spier***ił, niż Dustin błysnął

Nate Diaz był gościem dziennikarza ESPN Ariela Helwaniego, gdzie wypowiedział się między innymi o walce Dustin Poirier vs Conor McGregor, do której doszło pod koniec stycznia.

Conor McGregor zapowiada powrót do przeszłości: Koniec z bycia miłym!

Niewykluczone, że Conor McGregor (22-5) w swoim następnym pojedynku stanie przed trylogią z Dustinem Poirierem (27-6). Reprezentant Irlandii zapowiada powrót do przeszłości. O co dokładnie chodzi?

Gamrot gotowy na następny pojedynek! Kogo chce zastąpić?

Mateusz Gamrot (17-1) z niecierpliwością czeka na ogłoszenie drugiego pojedynku w największej organizacji na świecie. ”Gamer” chciałby zastąpić swojego ostatniego rywala. Na jakiej gali i kto byłby najbliższym przeciwnikiem?