MMA PLNajnowszeJan BłachowiczAnkalaev ponownie zabiera głos po walce z Błachowiczem: Trudno opisać słowami uczucia…

Ankalaev ponownie zabiera głos po walce z Błachowiczem: Trudno opisać słowami uczucia…

Magomed Ankalaev (18-1-1) postanowił opublikować nowy wpis w mediach społecznościowych po nieudanej walce o tytuł UFC w wadze półciężkiej. Rosjanin ponownie zabrał głos po remisie z Janem Błachowiczem (29-9-1). Ich starcie było main eventem UFC 282 w Las Vegas.

Błachowicz

Pierwsza, druga i trzecia odsłona to wymiany uderzeń w stójce. Wrażenie robiły niskie kopnięcia w wykonaniu Polaka. Po kolejnym z nich widać było duży grymas bólu na twarzy Rosjanina. Wydawało się nawet, że Jan może wygrać walkę przed czasem. Ankalaev wytrwał i jeszcze bardziej podkręcał tempo. Magomed cały czas był niebezpieczny, ale też naruszony.

Czwarta i piąta odsłona, to dominacja Ankalaeva, który sprowadzał walkę do parteru, a tam skrupulatnie kontrolował rywala z góry.

Ankalaev: Nie będę szukał winnych!

Magomed Ankalaev (18-1-1) zabrał głos w mediach społecznościowych po remisie z Janem Błachowiczem (29-9-1).

Pozdrawiam wszystkich. Trudno opisać słowami uczucia, jakie mam w tych dniach. Razem z moim zespołem przeszliśmy długą drogę do tego celu. Wiem i wierzę, że we wszystkim jest coś dobrego i to nie jest wyjątek. Nie będę szukał winnych, zrobię wszystko, żeby zdobyć pas, nie dając sędziom możliwości podejmowania decyzji. Dostaję mnóstwo telefonów, wiadomości z wyrazami wsparcia dla mnie i chcę podziękować wszystkim, którzy kibicowali i martwili się! Dla mnie uznanie Waszych serc jest o wiele ważniejsze niż to, co jest napisane na papierze.

Zobacz także:

Mamed i Pudzian zarobią krocie za walkę na XTB KSW 77! Podano oszałamiającą kwotę! Widzieliście?

Mamed Khalidov i Mariusz “Pudzian” Pudzianowski zmierzą się w starciu legend na gali XTB KSW 77, która w najbliższą sobotę 17 grudnia odbędzie się w Arenie Gliwice. Teraz dowiadujemy się, że za najbardziej medialną walkę KSW w tym roku, obaj bohaterowie zarobią krocie!

High League 5: Mateusz Murański w szpitalu! Mamy skierowanie lekarskie! Co wy na to?

W sobotę w Łodzi odbyła się gala High League 5. W swoje urodziny w kolejnej freakowej organizacji debiutował Mateusz Murański. Jak się okazuje ”Muran” doznał poważnej kontuzji podczas pojedynku z Pawłem Bombą. Aktualnie Mateusz przebywa w szpitalu. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis