MMA PLNajnowszeJan BłachowiczAnkalaev o walce z Błachowiczem: Zrobię wszystko, aby to marzenie zamienić w rzeczywistość! 

Ankalaev o walce z Błachowiczem: Zrobię wszystko, aby to marzenie zamienić w rzeczywistość! 

Magomed Ankalaev (18-1) zabrał głos po zamieszaniu jakie powstało przed galą UFC 282, które odbędzie się dziesiątego grudnia w Las Vegas. Jiri Prochazka z powodu kontuzji nie jest w stanie stoczyć natychmiastowego rewanżu z Gloverem Teixeirą.

Błachowicz

W tej sytuacji Czech postanowił zwakować tytuł – jeszcze bardziej zyskując szacunek wśród kibiców na całym świecie. Ostatecznie Ankalaev z naszym reprezentantem zawalczą w grudniu o pełnoprawny tytuł.

Ankalaev może aktualnie pochwalić się passą dziewięciu zwycięstw z rzędu. Pierwszą przegraną zawodową zaliczył w debiucie w największej organizacji na świecie. Była to dość niespodziewana przegrana z Paulem Craigem (16-5-1). Warto zaznaczyć, że Ankalaev dominował, ale Szkot zaskoczył go w końcówce walki. Craig trójkątem nogami poddał go sekundę przed końcem pojedynku.

Reprezentant Rosji w tym roku pewnie wypunktował Thiago Santosa, a przed czasem odprawił Anthony Smitha.

Są pierwsze słowa!

Magomed Ankalaev (18-1) zabrał głos po zamieszaniu, które powstało przed galą UFC 282. W tej sytuacji reprezentant Rosji dziesiątego grudnia zawalczy o pełnoprawny pas w kategorii półciężkiej.

Wiele lat ciężkiej pracy i oto jestem u progu marzenia o mistrzostwie UFC . 11 grudnia zrobię wszystko, aby to marzenie zamienić w rzeczywistość. Dziękuję wam wszystkim za wsparcie i wiarę. Nadszedł czas.

Zobacz także:

Glover Teixeira zirytowany całą sytuacją: Dlaczego nie pozwolili mi walczyć z Janem?

Na kanale Super Lutas głos zabrał były mistrz Glover Teixeira (33-8). Brazylijczyk nie ukrywa, że jest zirytowany całą sytuacją. 43-latek uważa, że jego rewanż z Janem Błachowiczem (29-9) byłby zdecydowanie lepszy niż starcie naszego reprezentanta z Magomedem Ankalaevem (18-1).

Kto w walce wieczoru FEN 44? Bartosz Szewczyk i Kamil Kraska zagrali w “kamień, papier, nożyce”

We wczorajszym magazynie sportów walki Koloseum na Polsat Sport dowiedzieliśmy się kto wystąpi w walce wieczoru styczniowej gali FEN 44 w Ostrowie Wielkopolskim. O udział w main evencie zagrali bohaterowie tej gali Bartosz Szewczyk i Kamil Kraska.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis