Andrzej Grzebyk nokautuje Kamila Gniadka i zostaje pierwszym podwójnym mistrzem organizacji FEN!

Dziś w hali COS Torwar odbywa się gala FEN 24. Organizacja zaplanowała dwa mistrzowskie pojedynki. W pierwszym, Andrzej Grzebyk podjął Kamila Gniadka.

Andrzej Grzebyk (15-3) stał przed szansą zdobycia drugiego pasa tejże organizacji. I tę szansę wykorzystał, pokonując Kamila Gniadka (13-6-1) przez TKO w trzeciej rundzie.

Panowie od początku narzucili mocne tempo. Zaczęło się od wymiany cepów, które wywołały falę oklasków. Później była cała reszta, kopnięcia, sprowadzenia, ciosy. W drugiej rundzie Grzebyk od początku ruszył na swojego rywala i próbował powalić go ciosami. Gdy to się nie udało, poszedł po obalenie i walka przeniosła się do parteru. Tam w pewnym momencie Grzebyk był blisko poddania Kamila Gniadka, ale ten bronił się długo, i w końcu skutecznie.

W trzeciej rundzie mistrz kategorii średniej ponownie sprowadził Gniadka do parteru, gdzie dominował przez blisko trzy minuty. Gdy tylko sędzia Piotr Michalak podniósł pojedynek, Grzebyk wyprowadził serię ciosów, jeden z nich trafił wątrobę i było po wszystkim.

Tym samym Andrzej Grzebyk został pierwszym podwójnym mistrzem organizacji FEN w historii, posiadając jednocześnie pas kategorii średniej i półśredniej.

FEN 24 – WYNIKI NA ŻYWO