MMA PLNajnowszeAnderson SilvaAnderson Silva o propozycji Jake’a Paula: Absolutnie jestem na tak! Bracia Paul to dobrzy ludzie!

Anderson Silva o propozycji Jake’a Paula: Absolutnie jestem na tak! Bracia Paul to dobrzy ludzie!

Legendarny były mistrz wagi średniej UFC Anderson Silva wypowiedział się o propozycji od Jake’a Paula, którą miałoby być starcie z Royem Jonesem Juniorem na gali Triller Fight Club, która odbędzie się 28 sierpnia.

Anderson Silva

“Pająk” w rozmowie z portalem MMAjunkie.com przyznał, że jest bardzo zainteresowany takim pojedynkiem oraz oddał szacunek obu braciom Paul.

Anderson Silva o propozycji Jake’a Paula: Absolutnie jestem na tak! Bracia Paul to dobrzy ludzie!

Anderson Silva jest świeżo po wypunktowaniu byłego mistrza świata w boksie Julio Cesara Chaveza Juniora, którego pokonał na gali bokserskiej w Guadalajarze. Po tym zwycięstwie, Spider otrzymał od Jake’a Paula propozycję walki z Royem Jonesem Juniorem.

Walka ta miałaby odbyć się na tej samej gali, na której youtuber zmierzy się z Tyronem Woodleyem.

Silva jest podekscytowany taką propozycją i chętnie ją przyjmie:

“Wow – absolutnie jestem na tak! Szanuję obu braci Paul. Mam z nimi świetne relacje i uważam, że ten występ jest możliwy. To zabawa. Ta walka też jest zabawna. Logan i jego brat to niesamowici ludzie. Internauci dużo o nich mówią, ale oni są dobrymi ludźmi. Szanuję obu i szanuję sport. Wszystko jest możliwe. Możliwe nawet, że kiedyś zmierzę się z Loganem Paulem.”

Zobacz także:

Runda X: Kwieciński wygrywa przed czasem, Piwowarczyk zgarnia kontrakt z KSW! [WIDEO]

W sobotę w Białogardzie odbyła się gala Runda X: DWM Fight Night, która dostarczyła wiele emocji! W walce wieczoru efektownym występem popisał się zawodnik publiczności – Dawid Romański. Fighter wagi koguciej pod koniec pierwszej odsłony znokautował Sergey’a Litvinova (4-4).

Krystian Pudzianowski po zwycięstwie z Chicem na MMA VIP 2 w Częstochowie! [WIDEO] Kto teraz?

Krystian Pudzianowski był bardzo szczęśliwy po swoim starcie na drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. Brat Mariusza Pudzianowskiego już w pierwszej odsłonie zastopował Tomasza Chica.

Silesian MMA 3: Hejter Akopa Szostaka po wojnie poddał uczestnika ”Love Island”! [WIDEO]

W piątek w Mysłowicach odbyła się trzecia edycja Silesian MMA. Wysoko w rozpisce zobaczyliśmy drugi start w MMA – Dariusza Sierheja znanego jako ”hejter Akopa Szostaka”. Walka dostarczyła wiele emocji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis