MMA PLNajnowszeAnderson SilvaAnderson Silva nie skończył z MMA! “Pająk” zapowiedział pożegnalną walkę!

Anderson Silva nie skończył z MMA! “Pająk” zapowiedział pożegnalną walkę!

Były dominator kategorii średniej UFC i żywa legenda mieszanych sztuk walki Anderson Silva przyznał, że nie skończył jeszcze z MMA! “Pająk” potwierdził właśnie, że wróci na jeszcze jedną, pożegnalną walkę.

Anderson Silva nie skończył z MMA

Brazylijczyk już w ten weekend będzie walczył w boksie. Silva bowiem po odejściu z UFC spełnia swoje marzenia i rywalizuje w tak zwanej szermierce na pięści. W boksie stoczył już trzy walki, a czwarta odbędzie się w weekend, gdzie zmierzy się z popularnym amerykańskim youtuberem Jakiem Paulem.

Co prawda, Silva aktualnie jest pięściarzem, to zamierza wyjść jeszcze raz na walkę w MMA.

Anderson Silva nie skończył z MMA! “Pająk” zapowiedział pożegnalną walkę!

Silva, który był także mistrzem legendarnej organizacji PRIDE przyznał, że zamierza stoczyć swoją pożegnalną walkę właśnie w Japonii, gdzie przeżywał rozkwit swojej sportowej kariery:

“Moim celem jest ostatnia walka w MMA, którą chcę stoczyć w Japonii. Wszystko dlatego, że tam zaczynałem swoją międzynarodową karierę i chcę ją tam zakończyć. Taki jest mój plan. Ostatnia walka w MMA w Japonii.

Nie mam żadnego rywala w głowie, ale chcę oddać Japonii wszystko, co dzięki niej osiągnąłem. Wierzę, że moja ostatnia walka w Japonii sprawi, że zjadą się moi fani. Mam na myśli fanów z całego świata, ale głównie moich kibiców właśnie z Japonii.”

A Wy macie jakiś pomysł na rywala na pożegnalną walkę Andersona Silvy w MMA?

Zobacz także:

Islam Makhachev powitany jak król w Machaczkale po zdobyciu pasa na UFC 280! Widzieliście?

Nowy mistrz wagi lekkiej UFC Islam Makhachev został powitany jak król w miejscowości Machaczkała w Dagestanie w Rosji, gdzie wrócił z gali UFC 280. Rosjanin zaprezentował się fanom jako nowy czempion dywizji do 70 kilogramów.

Roy Jones Jr. stoczy kolejną walkę! Pięściarska legenda zmierzy się z… kulturystą! Co wy na to?

Jak widać legendarny Roy Jones Jr. (66-9, 47 KO) nie powiedział ostatniego słowa! 53-latek w walce pokazowej zmierzy się z… kulturystą!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis