MMA PLNajnowszeAnderson SilvaJake Paul pokonał GOAT-a! Anderson Silva leżał na deskach [WIDEO]

Jake Paul pokonał GOAT-a! Anderson Silva leżał na deskach [WIDEO]

To coś nieprawdopodobnego! Amerykański youtuber, Jake Paul pokonał zawodnika, którego wielu fanów mieszanych sztuk walki uważa za GOAT-a! Anderson Silva, bo o nim mowa leżał w ich walce na deskach!

Jake Paul
Foto: Showtime Boxing

Starcie między Jakiem Paulem a Andersonem Silvą odbyło się na zasadach boksu. W osmiorundowej walce lepszy okazał się… youtuber!

Jake Paul pokonał GOAT-a! Anderson Silva leżał na deskach

Pojedynek ten trwał pełne osiem rund. Jake Paul był bardziej aktywny w ringu. Zadawał więcej ciosów i polował na nokautujące uderzenie, po którym posyłał na matę już takich zawodników jak Ben Askren czy Tyron Woodley.

Anderson Silva natomiast uciekał przed szarżami Paula, czasami sobie bagatelizując jego zapędy. Niestety dla niego, w ósmej rundzie padł na matę po jednym z mocnych ciosów youtubera:

Ostatecznie sędziowie przyznali wygraną Paulowi w stosunku 77-74, 78-73 i 78-73. Jake Paul po tej wiktorii pozostał niepokonany w zawodowych startach notując już rekord 6-0.

Zobacz także:

Babilon MMA 31 – wyniki

Kolejna gala organizacji Babilon MMA odbywa się w Grodzisku Mazowieckim. W rozpisce znaleźli się m.in. Adrian Błeszyński, Jan Lodzik czy Bartłomiej Kopera.

Druga walka mistrzowska dodana do karty walk gali XTB KSW 77

Poza walką o pas wagi koguciej na gali XTB KSW 77 dojdzie również do starcia mistrzowskiego w kategorii półciężkiej. Panujący mistrz, Ibragim Chuzigaev (16-5, 8 KO, 2 Sub), stanie do pierwszej obrony tytułu przeciwko numerowi jeden tej kategorii wagowej, Ivanowi Erslanowi (12-1 1NC, 8 KO, 1 Sub). Walka odbędzie się 17 grudnia w Arenie Gliwice.

Kamil Oniszczuk już jutro zadebiutuje w organizacji Bellator! Polak zawalczy we Włoszech!

W najbliższą sobotę odbędzie się gala Bellator 287 we Włoszech, gdzie swój debiut w czołowej organizacji na świecie zaliczy Kamil Oniszczuk (9-1). Reprezentant Ankosu MMA Poznań zmierzy się z mocnym Costello van Steenisem (13-2). Holender na swoim koncie ma już sześć pojedynków w wspomnianej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis