MMA PLUFCAlistair Overeem po UFC on ESPN+ 34 jest zainteresowany dwójką konkretnych rywali

Alistair Overeem po UFC on ESPN+ 34 jest zainteresowany dwójką konkretnych rywali

Foto: Twitter/ Alistair Overeem
Foto: Twitter/ Alistair Overeem

Alistair Overeem po minionej gali UFC on ESPN+ 34 wykazał zainteresowanie dwójką czołowych zawodników dywizji ciężkiej. Holender chce kontynuować swój marsz po kolejną walkę o pas UFC.

40-latek w walce wieczoru sobotniej gali UFC znokautował w piątej rundzie Augusto Sakaia, odnosząc drugie zwycięstwo z rzędu. Teraz, Overeem celuje w dwóch kolejnych, silnych i mocnych rywali.

Alistair Overeem po UFC on ESPN+ 34 jest zainteresowany dwójką konkretnych rywali

Overeem podczas spotkania z dziennikarzami na konferencji prasowej po gali odniósł się do sugestii walki z Derrickiem Lewisem. Dziennikarze naprowadzili Holendra na to starcie przypominając, że “Czarna Bestia” typował, iż Augusto Sakai wygrał wszystkie rundy w ich pojedynku:

“Zdecydowanie jestem zainteresowany tą walką. Derrick Lewis po prostu sobie gada. Mój kolega klubowy Curtis Blaydes zniszczy go w ich walce. Będę zadowolony, jeśli będę mógł zrobić to samo po Curtisie.”

Drugim potencjalnym rywalem ‘Reema jest Jairzinho Rozenstruik. Obaj zawodnicy mają za sobą już jedną walkę. W grudniu zeszłego roku Rozenstruik niespodziewanie znokautował prowadzącego na punkty Holendra w piątej rundzie. Teraz 40-latek chce wziąć rewanż:

“Rozenstruik? Zniszczyłem tego człowieka. Uczyłem go jak się walczy. Moim zdaniem wtedy oglądaliśmy błąd sędziego, który nawet się nie zawahał, by przerwać walkę. Nie mam problemy z rewanżem. W myślach już go pokonałem. Dostał wygraną tylko na papierze. On o tym doskonale wie.”

Zobacz także:

Z imprez do oktagonu – Nick Diaz chce wrócić do MMA! Ma za sobą testowe zbijanie wagi!

Nick Diaz chce wrócić do MMA! Popularny Amerykanin celuje w głośny powrót do startów już w przyszłym roku. Czy faktycznie zobaczymy go ponownie w oktagonie?

UFC on ESPN+ 34: Alistair Overeem rozbija w parterze Augusto Sakaia i kończy go w 5. rundzie

Alistair Overeem (47-18, 1 N/C) pokonał Augusto Sakaia (15-1-1) w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 34 w Las Vegas.

Artur Szpilka skomentował kontrakt swojej dziewczyny z FAME MMA

Artur Szpilka skomentował kontrakt swojej dziewczyny – Kamili Wybrańczyk z organizacją FAME MMA. Nowa gwiazda kobiecej części FAME MMA zadebiutuje na jednej z najbliższych gal poznańskiej organizacji.