MMA PLNajnowszeAlistair OvereemAlistair Overeem bliski podpisania kontraktu z KSW? Jeden z właścicieli zabiera głos!

Alistair Overeem bliski podpisania kontraktu z KSW? Jeden z właścicieli zabiera głos!

Martin Lewandowski w rozmowie z Arturem Mazurem (Sportowefakty) został zapytany o angaż legendarnego Alistaira Overeema. Jeden z właścicieli KSW przyznał, że jest na to spora szansa. Trzeba przyznać, że pozyskanie takiego zawodnika spowodowałoby naprawdę duże zainteresowanie marką największej organizacji w naszym kraju.

Lewandowski

Alistair ostatni pojedynek stoczył ósmego października w Holandii. Był to powrót po latach do formuły K-1 i kolejne starcie z równie legendarnym – Badrem Harim. “The Demolition Man” wygrał jednogłośną decyzją sędziów, ale nie był to wcale łatwy pojedynek. Decydującym momentem była trzecia odsłona, gdy Overeem miał na deskach przeciwnika. Wydaje się, że po raz kolejny czas uchronił Hariego przed ciężkim nokautem.

Ostatnie starcie Alistair w MMA odnotował w lutym poprzedniego roku. Było to jeszcze starcie w największej organizacji na świecie. Overeem przegrał przed czasem z Alexandrem Volkovem.

Overeem w KSW?

Alistair Overeem już niebawem podpisze kontrakt z organizacją KSW? Głos w tej sprawie zabrał Martin Lewandowski.

Jak nie dzisiaj się z nim spotkam, bo właśnie będę do niego dzwonił, to jutro mam jeszcze kolejne spotkanie. Rzeczywiście rozmawiamy o jakiejś potencjalnej jego walce. On gdzieś też widzi takie zwieńczenie swojej kariery w KSW. Rozmawiamy. Potężnych pieniędzy Alistair też oczekuje na jakichś spełnionych konkretnych warunkach (…)  To oczywiście wymaga bardzo dużej gali z Alistairem. Oceniamy trochę wewnętrznie potencjał, na ile Alistair jest w stanie poza takimi hardkorowymi fanami pobudzić zainteresowanie polskiego kibica.

Zobacz także:

Mamed i Pudzian zarobią krocie za walkę na XTB KSW 77! Podano oszałamiającą kwotę! Widzieliście?

Mamed Khalidov i Mariusz “Pudzian” Pudzianowski zmierzą się w starciu legend na gali XTB KSW 77, która w najbliższą sobotę 17 grudnia odbędzie się w Arenie Gliwice. Teraz dowiadujemy się, że za najbardziej medialną walkę KSW w tym roku, obaj bohaterowie zarobią krocie!

High League 5: Mateusz Murański w szpitalu! Mamy skierowanie lekarskie! Co wy na to?

W sobotę w Łodzi odbyła się gala High League 5. W swoje urodziny w kolejnej freakowej organizacji debiutował Mateusz Murański. Jak się okazuje ”Muran” doznał poważnej kontuzji podczas pojedynku z Pawłem Bombą. Aktualnie Mateusz przebywa w szpitalu. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis