MMA PLNajnowszeUFCAlex Pereira wyżej ceni Błachowicza niż Jamahala Hilla! A to z Amerykaninem zmierzy się na UFC 300!

Alex Pereira wyżej ceni Błachowicza niż Jamahala Hilla! A to z Amerykaninem zmierzy się na UFC 300!

Aktualny mistrz wagi półciężkiej UFC Alex Pereira wprost przyznał, że wyżej cen i Jana Błachowicza niż Jamahala Hilla, z którym zmierzy się w walce wieczoru gali UFC 300.

Alex Pereira wyżej ceni Błachowicza niż Jamahala Hilla

Brazylijczyk gościł w ostatnim programie The MMA Hour, gdzie opowiedział o występie w walce wieczoru jubileuszowej gali amerykańskiego giganta oraz skomentował zestawienie go z Jamahalem Hillem, czyli byłym mistrzem wagi półciężkiej, który powraca do oktagonu po przerwie spowodowanej kłopotami zdrowotnymi.

Przypominamy, że gala UFC 300 odbędzie się już w kwietniu tego roku w Las Vegas.

Alex Pereira wyżej ceni Błachowicza niż Jamahala Hilla!

Pereira to były mistrz wagi średniej, który przeszedł do dywizji półciężkiej, gdzie w pierwszej walce wygrał przez kontrowersyjną decyzję sędziów z Janem Błachowiczem, a potem sięgnał po tytuł mistrzowski kategorii do 93 kilogramów pokonując Jiriego Prochazkę w walce o zwakowany pas mistrzowski.

Brazylijczyk w rozmiwe z Arielem Helwanim wskazał czołówkę dywizji półciężkiej UFC i stwierdził, że Jan Błachowicz jest w jego opinii trudniejszym rywalem niż Jamahal Hill:

“Hill nie jest drugi. Nie wiem na którym miejscu miałbym go umieścić, ale jak już miałbym to zrobić, to jest czwarty. Gdybym miał zadebiutować w wadze półciężkiej i miałbym do wyboru Jamahala Hilla, Jana Błachowicza i Jiriego Prochazkę, to wybrałbym Hilla, bo według mnie jest najłatwiejszy do pokonania.”

A Wy jak umiejscowilibyście czołówkę wagi półciężkiej UFC?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis