MMA PLArchiwumUFCAlex Pereira prezentuje kopnięcie na Cormierze! Były mistrz zaskoczony! [WIDEO]

Alex Pereira prezentuje kopnięcie na Cormierze! Były mistrz zaskoczony! [WIDEO]

Już w sobotę odbędzie się gala UFC 295 w Nowym Jorku. W main evencie o pas wagi półciężkiej zawalczy Alex Pereira (8-2). Brazylijczyk zmierzy się z arcy niebezpiecznym Jiri Prochazką (29-3-1). Były mistrz wagi średniej oczywiście jest już na miejscu.”Poatan” zaprezentował kopnięcie na Danielu Cormierze czyli byłym mistrzu, a aktualnie komentatorze.

Pereira

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy walkę o tymczasowy pas kategorii ciężkiej. Początkowo w głównej walce mieliśmy zobaczyć starcie Jona Jonesa z Stipe Miocicia. ”Bones” doznał kontuzji i walka zostaje przełożona w czasie. Teraz o tytuł wagi królewskiej zawalczy mocno bijący Sergey Pavlovich (18-1) oraz Tom Aspinall (13-3).

Przypomnijmy, że na tej samej gali zobaczymy naszego reprezentanta Mateusza Rębeckiego (18-1). ”Rebeasti” ostatecznie zmierzy się z Rooseveltem Robertsem (12-3).

Pereira prezentuje kopnięcie na łydkę!

Daniel Cormier postanowił przyjąć parę kopnięć na łydkę.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Alex po stracie tytułu wagi średniej postanowił przejść do wagi wyżej. Ostatni pojedynek Pereiry miał miejsce na gali UFC 291. Brazylijczyk niejednogłośną decyzją sędziów pokonał naszego reprezentanta Jana Błachowicza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis