MMA PLArchiwumKSWAlbert Odzimkowski i Tommy Quinn zmierzą się po raz drugi na KSW 70 w Łodzi

Albert Odzimkowski i Tommy Quinn zmierzą się po raz drugi na KSW 70 w Łodzi

Albert Odzimkowski (11-6 1NC, 3 KO, 7 Sub) i Tommy Quinn (8-5 1NC, 3 KO, 1 Sub) spotkają się ponownie na gali KSW 70 w Atlas Arenie.

Albert Odzimkowski vs. Tommy Quinn
Foto: KSW

Polak i Irlandczyk skrzyżują znów rękawice 28 maja w Łodzi po tym, jak ich pierwsze starcie zakończyło się wynikiem no contest po nieumyślnym faulu Odzimkowskiego. Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii średniej.

Bilety na galę KSW 70 w Łodzi dostępne są w serwisie eBilet.pl.

Albert Odzimkowski i Tommy Quinn zmierzyli się po raz pierwszy podczas gali KSW 68 w Radomiu. W połowie pierwszej rundy Polak ruszył do ataku i serią kolan oraz uderzeń odprawił Irlandczyka, czym wprawił w olbrzymią radość lokalną publiczność. Pierwotnie starcie zakończyło się zwycięstwem „Złotego” przez nokaut techniczny, ale skład sędziowski po analizie akcji kończącej uznał, że Odzimkowski trafił rywala nieintencjonalnym kolanem w parterze i postanowił zmienić werdykt pojedynku na no contest. W tej sytuacji organizacja KSW postanowiła jak najszybciej doprowadzić do kolejnego spotkania Polaka i Irlandczyka.

Walka wieczoru | Main event

120,2 kg/265 lb: Mariusz Pudzianowski #2 (16-7 1NC, 11 KO) vs Michał Materla #3 (31-8, 11 KO, 13 Sub)

Karta główna | Main card

93 kg/205 lb: Ivan Erslan #2 (11-1 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs Rafał Kijańczuk #5 (10 KO)

83,9 kg/185 lb: Radosław Paczuski (3-0, 2 KO) vs TBA

83,9 kg/185 lb: Albert Odzimkowski (11-6 1NC, 3 KO, 7 Sub) vs Tommy Quinn (8-5 1NC, 3 KO, 1 Sub)

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Polsko-chorwackie starcie w wadze półciężkiej dodane do karty KSW 70 w Łodzi

Dwóch zawodników z rankingu wagi półciężkiej zmierzy się na gali KSW 70 w łódzkiej Atlas Arenie. Były pretendent do pasa, Ivan Erslan (11-1 1NC, 7 KO, 1 Sub), podejmie 28 maja znanego z piekielnie mocnego ciosu Polaka, Rafała Kijańczuka (10 KO).

Co za walka! Neil Magny vs Shavkat Rakhmonov w rozpisce czerwcowej gali UFC

Świetny pojedynek w kategorii półśredniej został dodany do rozpiski czerwcowej gali UFC! Kibice zobaczą starcie Neil Magny vs Shavkat Rakhmonov!

Mateusz Gamrot wskazał kandydatów na rywali. Bardzo mocne nazwiska, w tym były mistrz!

Mateusz Gamrot, czyli czołowy zawodnik wagi lekkiej UFC był gościem wczorajszego programu o sportach walki sensu stricte Koloseum na Polsat Sport. Tam wypowiadał się o potencjalnym kolejnym rywalu w UFC. Padały bardzo mocne nazwiska!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis