MMA PLNajnowszeAlbert DuraevAlbert Duraev już zna szczegóły debiutu w UFC! Zmierzy się z… byłym zawodnikiem FEN!

Albert Duraev już zna szczegóły debiutu w UFC! Zmierzy się z… byłym zawodnikiem FEN!

Albert Duraev nie musiał długo czekać na szczegóły swojego debiutu w organizacji UFC! Rosjanin wie już gdzie i z kim zmierzy się w debiucie w największej organizacji MMA na świecie!

Albert Duraev

Informację o walce Rosjanina podał portal MMAfighting.com. Rywalem Duraeva będzie… były zawodnik FEN i pogromca Andrzeja Grzebyka!

Albert Duraev już zna szczegóły debiutu w UFC! Zmierzy się z… byłym zawodnikiem FEN!

Duraev zmierzy się z Alessio Di Chirico na gali UFC 267, która 30 października odbędzie się w Abu Dhabi. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie pojedynek o mistrzowski pas wagi półciężkiej między Janem Błachowiczem a Gloverem Teixeirą.

Duraev to były mistrz ACB, który prawie zadebiutował w Federacji KSW, ale na przeszkodzie jego występu na gali polskiego giganta stanęła pandemia koronawirusa. Rosjanin nie zamierzał jednak czekać i spróbował swoich sił w show Dana White’s Contender Series, gdzie po poddaniu Caio Bittencourta zdobył kontrakt z UFC.

Walka z Di Chirico będzie jego debiutem w oktagonie organizacji prowadzonej przez Danę White’a.

Jego rywal – Alessio Di Chirico jest już weteranem UFC. Włoch stoczył już dziesięć walk w oktagonie UFC. Jego aktualny rekord wynosi 4 wygrane i 6 porażek. Co ciekawe, do organizacji UFC, Włoch trafił prosto z FEN, gdzie na gali FEN 9 pokonał decyzją sędziów Andrzeja Grzebyka.

Zobacz także:

KSW 64: Z kim zmierzy się Mariusz Pudzianowski? Lewandowski wspomina o dwóch opcjach!

Podczas zbliżającej się gali KSW 64 do oktagonu powróci Mariusz Pudzianowski. Na chwilę obecną nie jest wiadome kto będzie jego przeciwnikiem, lecz jeden z właścicieli KSW powiedział, że biorą pod uwagę kilka opcji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis