MMA PLNajnowszeFAME MMAAlan Kwieciński typuje walkę Piotr Szeliga vs Natan Marcoń na FAME 20: Nie będzie co zbierać!

Alan Kwieciński typuje walkę Piotr Szeliga vs Natan Marcoń na FAME 20: Nie będzie co zbierać!

Jeden z najbardziej popularnych zawodników freakowych w Polsce – Alan Kwieciński typuje walkę Piotr Szeliga vs Natan Marcoń, która odbędzie się na szalonych zasadach na jubileuszowej gali FAME 20.

Alan Kwieciński typuje walkę Piotr Szeliga vs Natan Marcoń

Pojedynek ten odbędzie się bowiem na zasadach boksu w małych rękawicach. Wyjątkowość tego starcia polega jednak na tym, że Szeliga będzie walczył… jedną ręką! I to jedną ręką będzie miał możliwość uderzenia, bowiem drugą będzie miał związaną za plecami.

Do tego starcia, jak i również do pojedynku Don Kasjo vs Boxdel 2 czy ośmioosobowego turnieju, którego stawką będą dwa miliony złotych dojdzie już 10 lutego na jubileuszowej gali FAME 20.

Impreza ta odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie i przykuwa ogromną uwagę internautów.

Alan Kwieciński typuje walkę Piotr Szeliga vs Natan Marcoń na FAME 20: Nie będzie co zbierać!

Kwieciński natomiast udzielił wywiadu Hubertowi Mściwujewskiemu z portalu MMA Bądź Na Bieżąco, gdzie wypowiedział się m.in. o walce Szeliga vs Marcoń na FAME 20.

“Alanik”, który jest autorem jednego z najbardziej spektakularnych nokautów w FAME MMA, kiedy to wysokim kopnięciem posyłał na deski Maksymiliana Wiewióra Wiewiórkę, wytypował zwycięzcę tego starcia.

I zaznaczył też, że jest pod wrażeniem zasad, które będą obowiązywały w tym pojedynku:

“Szeliga go pierdolnie, to nie będzie co zbierać. On tylko jedną rękę ma tak? Ciekawy pojedynek. To właśnie są freaki. Ludzie płacą za to, na co chcą patrzeć, na coś co przykuwa uwagę, co emocjonuje na samą myśl.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis