MMA PLNajnowszeFAME MMAAlan Kwieciński o sytuacji z Oknińskim: Atencji szuka, atencjusz jeden! Niech się…

Alan Kwieciński o sytuacji z Oknińskim: Atencji szuka, atencjusz jeden! Niech się…

Alan Kwieciński zabrał głos po pierwszej konferencji FAME MMA 17. ”Alanik” w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco skomentował sytuację z Adamem Oknińskim. Kwieciński pojawił się przy mikrofonie, gdzie krzyczał do Amadeusza Roślika. W pewnym momencie podszedł do niego syn Mirosława Oknińskiego i doszło do awantury. Kwieciński zapewnia, że Adam szuka na siłę atencji.

Kwieciński

Kwieciński ostatnie starcie odnotował na zasadach bokserskich w małych rękawicach. ”Alanik” miał swoje momenty, ale ostatecznie musiał uznać wyższość debiutującego Patryka ”Bandury” Bandurskiego.

Wcześniej Alan w Krakowie zmierzył się i miał do wyjaśnienia mocną spinę z Mateuszem Murańskim. ”Muran” po pełnym dystansie wygrał na punkty.

Kwieciński komentuje!

Alan Kwieciński w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco skomentował sytuację z Adamem Oknińskim.

Rzucił się do mnie ten ”władca skór”, czekaj czy coś takiego (śmiech). Wymyślają sobie takie ksywy, że… maskara. ”Władca Skrór” co to ku**** jest (śmiech). Atencji szuka, atencjusz jeden. Niech się ciągnie, niech ciągnie kiche!     

Wspomniana sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Ekspert pięściarski zabrał głos w sprawie walki Łaszczyk-Ferrari: Ryzyko jest jedno… [WIDEO] Co wy na to?

Maciej Miszkiń były pięściarz i ekspert pięściarski wypowiedział się o ogłoszonej walce Kamila Łaszczyka. ”Szczurek” stoczy swój pierwszy pojedynek w freak fightowej organizacji. Łaszczyk dokładnie trzeciego lutego na gali FAME MMA 17 w Krakowie zmierzy się z Amadeuszem Roślikiem. Walka została zakontraktowana w formule MMA.

Ostra kłótnia Borka i Wasilewskiego! Poszło o walkę Kamila Łaszczyka na FAME 17! Widzieliście?

Wczoraj świat sportów walki w szerokim tego słowa znaczeniu obiegła informacja o walce wieczoru gali FAME 17, która 3 lutego odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. Rywalem Amadeusza Roślika będzie niepokonany w zawodowym ringu pięściarz Kamil Łaszczyk, który jest wielką nadzieją Polski na arenie międzynarodowej. Starcie Ferrari vs Łaszczyk odbędzie się na zasadach MMA. Efekt ogłoszenia tej walki? Ostra kłótnia Mateusza Borka i Andrzeja Wasilewskiego!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis