MMA PLKwiecińskiAlan Kwieciński mocno o zachowaniu Murańskich: Wszyscy z nimi jadą, to są zwykłe szmaty!

Alan Kwieciński mocno o zachowaniu Murańskich: Wszyscy z nimi jadą, to są zwykłe szmaty!

Alan Kwieciński nie powiedział ostatniego słowa! Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do drugiego starcia pomiędzy ”Alanikiem”, a Mateuszem Murańskim. Tu dalej jest mocny konflikt. Potwierdzeniem tego jest ostatnia wypowiedź Kwiecińskiego na portalu TV Reklama.

Kwieciński

To było bardzo mocne tempo byłego uczestnika ”Ekipy z Warszawy”. Alan podczas High League 3 w Ergo Arenie odnotował czwarty pojedynek w 2022 roku. Alan po raz trzeci przegrał i zapewnił, że teraz potrzebuje przerwy.

Dawid Załęcki od samego początku dominował. Wygrana przed czasem Załęckiego, to była tylko kwestia czasu. ”Alanik” ponownie próbował zaskoczyć kolanem z wyskoku. To było jednak za mało na świetnie dysponowanego Załęckiego. Po trzecim liczeniu sędzia zakończył pojedynek.

Kwieciński ostro o Murańskich!

Tu jest dalej mocny konflikt! Alan Kwieciński w rozmowie z portalem TV Reklama wypowiedział się o ostatnim zachowaniu Jacka i Mateusza Murańskiego. Nie brakowało mocnych słów.

To jest przegięcie pały. Wszyscy z nimi jadą, to są szmaty, to są zwykłe szmaty. Jak będę miał okazję, to nie zostawię werdyktu w rękach sędziów – jeśli chodzi o Mateusza. To jest taka szmata i to są takie szuje, że nie mają już innych pretekstów, żeby się uczepić, to się czepiają rodziny, bo im się wyczerpują te zapasy.

Do starcia ”Alanika” z Mateuszem Murańskim doszło na FAME MMA 14 w Tauron Arenie. Pojedynek dostarczył sporo emocji. Warto zaznaczyć, że Kwieciński w tym pojedynku był na deskach, ale dość szybko doszedł do siebie. Ostatecznie ”Muran” wygrał na punkty.

Zobacz także:

Pierwsza konfrontacja Daro Lew vs Filipek! Co tam się wydarzyło! [WIDEO] Oglądaliście?

Tak! Doprowadziliśmy do konfrontacji słownej pomiędzy Filipkiem Marcinkiem, a Dariuszem Kazmierczukiem. Niewykluczone, że jeszcze w tym roku dojdzie do ich starcia w formule K-1. Dymy pojawiły się na twitterze, a na konfrontacji było równie ostro.

Boxdel wypowiedział się o walce Najman-Jóźwiak i zapewnił: Walki w FAME MMA nie dostanie! Widzieliście?

Michał Baron podczas wczorajszych ”Aferek” postanowił wypowiedzieć się o walce Pawła Jóźwiaka z Marcinem Najmanem. Pojedynek ma się odbyć na najbliższej gali WOTORE. ”Boxdel” podkreślił, że ”El Testosteron” nie dostanie już nigdy walki w FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis