MMA PLArchiwumAdrian BartosińskiAdrian Bartosiński zrobił wywiad z Parnassem przed XTB KSW 89. Użył głosu Murańskiego [WIDEO]

Adrian Bartosiński zrobił wywiad z Parnassem przed XTB KSW 89. Użył głosu Murańskiego [WIDEO]

Rozwalił tym materiałem! Adrian Bartosiński, czyli mistrz wagi półśredniej Federacji KSW zrobił wywiad z Salahdinem Parnassem przed ich walką na gali XTB KSW 89. Francuz do walki z “Bartosem” stanie mając nadzieję na zdobycie trzeciego pasa mistrzowskiego polskiego giganta. Parnasse jest już bowiem czempionem w dywizji piórkowej i lekkiej.

Adrian Bartosiński zrobił wywiad z Parnassem

Do starcia Bartosiński vs Parnasse dojdzie już 16 grudnia w Arenie Gliwice. Pojedynek ten będzie walką wieczoru całego wydarzenia, ale w rozpisce gali najprawdopodobniej kibice zobaczą jeszcze jedną walkę o pas mistrzowski Federacji KSW. W której kategorii? O tym organizacja KSW poinformuje w osobnym ogłoszeniu.

Bilety na XTB KSW 89 już w sprzedaży na eBilet.pl.

Adrian Bartosiński zrobił wywiad z Parnassem przed XTB KSW 89

“Bartos” natomiast uchodzący za jednego z największych “śmieszków” w Federacji KSW udostępnił wywiad z Salahdinem Parnassem, który sam niby przeprowadził. Bartosiński do montażu użył legendarnego wywiadu redaktora Filipa Lewandowskiego z Jackiem Murańskim, w którym padają słowa: “ku de mą”.

Efekt pracy Bartosińskiego jest piorunujący. Zobaczcie sami:

Adrian Bartosiński będzie bronił mistrzowskiego pasa wagi półśredniej po raz pierwszy w karierze. “Bartos” po tytuł sięgnął na gali XTB KSW 81, kiedy to ekspresowo odprawił Artura Szczepaniaka, sięgając po pas w wadze do 77 kilogramów. Bartosiński jest niepokonany w swojej zawodowej karierze.

Salahdine Paransse natomiast jest podwójnym mistrzem Federacji KSW. Francuz posiada tytuły w wadze piórkowej, który obronił ostatnio w walce z Robertem Ruchałą oraz w wadze lekkiej, który otrzymał po zwakowaniu tytułu przez Mariana Ziółkowskiego. Teraz Francuz będzie chciał sięgnąć po trzecie trofeum w szeregach polskiego giganta.

  • ZOBACZ TAKŻE: Rutkowski: Nie zasługuje na taki pojedynek! Patryk Kaczmarczyk szybko odpowiada!
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis