MMA PLNajnowszeClout MMAAdrian Bartosiński kpi z walki Pawła Jóźwiaka na Clout MMA 4: Ten spokój, ten luz, to mi się podoba!

Adrian Bartosiński kpi z walki Pawła Jóźwiaka na Clout MMA 4: Ten spokój, ten luz, to mi się podoba!

Mistrz wagi półśredniej KSW Adrian Bartosiński kpi z walki Pawła Jóźwiaka, którą ten stoczył na gali Clout MMA 4. Tam były już Prezes FEN przegrał decyzją sędziów z Adrianem Ciosem, którego według wcześniejszych zapowiedzi, w klatce miał roznieść w pył.

Adrian Bartosiński kpi z walki Pawła Jóźwiaka

Bartosiński był gościem programu Klatka po Klatce prowadzonego przez Artura Mazura i tam dostał pytanie o styl walki swojego byłego szefa.

“Bartos” postanowił zakpić z Pawła Jóźwiaka.

Adrian Bartosiński kpi z walki Pawła Jóźwiaka na Clout MMA 4: Ten spokój, ten luz, to mi się podoba!

Bartosiński, który aktualnie przygotowuje się do obrony mistrzowskiego pasa KSW w rewanżowej walce z Andrzejem Grzebykiem w tako oto sposób zażartował z byłego Prezesa FEN:

“Świetny występ! Wyborny! Ten spokój, ten luz, to mi się podoba w Pawle. Zastanawiam się czy nie ma jakiś papierów. Ale nie wierzę, że Paweł wróci silniejszy. Tutaj to nie zadziała. Nie oglądałem Pawła walki, obejrzałem walkę Ciosa i wiedziałem, że się to tak skończy, że go będzie obalał. Chociaż nie wiem czy widzieliście, ale Cios miał rozwalone kolano, miał kontuzję…”

Wspomniany fragment wypowiedzi Adriana Bartosińskiego poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis