MMA PLIsrael AdesanyaAdesanya przegra z Cannonierem na UFC 276? Drake postawił na niego dużą kasę, a jak to robi, to… przegrywa!

Adesanya przegra z Cannonierem na UFC 276? Drake postawił na niego dużą kasę, a jak to robi, to… przegrywa!

Czy mistrz wagi średniej Israel Adesanya przegra z Jaredem Cannonierem na dzisiejszej gali UFC 276? Według wielu specjalistów i kibiców jest to raczej niemożliwe, ale jak doskonale wiemy, w MMA nie można skreślać nikogo. Tym bardziej, jeśli stawia na Ciebie muzyk Drake.

Adesanya przegra z Cannonierem na UFC 276

W mediach społecznościowych udostępniono wideo z rozmowy Nigeryjczyka z Drakiem, który okazuje się wielkim fanem mistrza wagi średniej UFC. Raper czy też dzisiaj lepiej określać go muzykiem postawił ogromne pieniądze na zwycięstwo Adesanyi z Cannonierem.

Adesanya przegra z Cannonierem na UFC 276? Drake postawił na niego dużą kasę, a jak to robi, to… przegrywa!

Zakład jest niemały, bowiem Drake postawił aż milion dolarów na wygraną Israela Adesanyi:

Zakład ten może oznaczać problemy Nigeryjczyka, bowiem w środowisku MMA istnieje coś takiego jak “klątwa Drake’a”.

Muzyk w marcu tego roku postawić 275 tysięcy dolarów na to, że Jorge Masvidal pokona Colby’ego Covingtona na UFC 272. Okazało się, że Masvidal dostał srogi łomot i tamtą walkę przegrał decyzją sędziów

Innym razem Drake postawił 550 tysięcy dolarów na to, że Justin Gaethje pokona Charlesa Oliveirę na UFC 274. Walkę tamtą wygrał przez poddanie w pierwszej rundzie Oliveira.

Czy i tym razem zadziała tak zwana “klątwa Drake’a”?

Zobacz także:

Pamiętacie Tommy Gunna z filmu Rocky?! To mogła być wielka kariera, tragiczne zakończenie!

To prawdziwa historia! Fani kina dobrze pamiętają postać Tommy Gunna z filmu ”Rocky V”, kiedy Rocky Balboa po kolejnych namowach został trenerem/menedżerem młodego chłopaka mającego wielki aspiracje. Gunn został mistrzem świata wagi ciężkiej, ale gdy pojawiły się pokusy postanowił zostawić osobę, która pierwsza podała mu rękę.

Don Kasjo pewny wygranej nad Arturem Szpilką w boksie. “Szpila” reaguje, ale trzyma nerwy na wodzy! Widzieliście?

Don Kasjo jest pewny wygranej nad Arturem Szpilką w ich potencjalnej walce bokserskiej, o której środowisko sportów walki w Polsce mówi od dobrych kilku miesięcy. Kasjusz Życiński w rozmowie z Super Expressem odniósł się do pomysłu zestawienia go z byłym już pięściarzem, a obecnie nowym gwiazdorem Federacji KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis