MMA PLNajnowszeMarcin NajmanAdamek jedzie Najmana: Brak mu charakteru! Patrzy, w którym rogu ringu się położyć! [WIDEO]

Adamek jedzie Najmana: Brak mu charakteru! Patrzy, w którym rogu ringu się położyć! [WIDEO]

Na naszym kanale YouTube pojawiła się rozmowa z legendarnym pięściarzem Tomaszem Adamkiem, który został zapytany o Marcina Najmana. ”Góral” był wczoraj gościem gali Babilon MMA 35 w Jaworznie.

Adamek

”El Testosteron” wielokrotnie wspominał, że bardzo chętnie stoczyłby pojedynek z Tomaszem Adamkiem w MMA. To nie koniec, bowiem częstochowianin zapewniał, że w takiej formule wygrałby przed czasem z uznanym pięściarzem.

Oto co napisał Najman parę dni temu w mediach społecznościowych:

Adamek przełożył 58 raz swoje pożegnanie. Ma być w przyszłym roku. Tak dziś powiedział. Czyli na serio chce się przygotować do mma i walki pożegnalnej ze mną ? Ziggy ma ponoć to show organizować.Ziggy znasz mój numer. Ja chętnie pożegnam Adamka w mma. Po tej walce już nie wróci.

Adamek mocno o Najmanie!

Tomasz Adamek w rozmowie z naszym portalem w mocnym stylu wypowiedział się o Marcinie Najmanie.

Poniżej cały wywiad:

Najman w ostatniej walce udanie zadebiutował w organizacji High League. ”El Testosteron” w Katowicach udanie się zrewanżował Pawłowi Jóźwiakowi. Tym razem nie była to krótka walka – tylko cały dystans. Najman po trzech rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także:

Paddy Pimblett rozprawił się z 10 żołnierzami jednostki specjalnej! [WIDEO]  Widzieliście?

Trzeba przyznać, że Paddy Pimblett (20-3) bardzo szybko zyskał dużą popularność w największej organizacji na świecie. To jednak nie koniec, bowiem Brytyjczyk ma świadomość, że promocja własnego siebie jest bardzo ważna. Tym razem w mediach społecznościowych ukazało się nagranie, gdzie Anglik rozprawił się na macie z żołnierzami jednostki specjalnej.

Skandal na boisku! Cristiano Ronaldo pomylił dyscypliny i poczuł się jak w MMA! [WIDEO] Co wy na to?

Bywają w piłce nożnej momenty, w których piłkarze zachowują się dość…abstrakcyjnie. Zdarzają się też incydenty, w których piłkarze tracą chłodną głowę i na własne życzenie zawieszają siebie samych na kilka spotkań. Do czego doszło tym razem? Co uczynił Cristiano Ronaldo?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis