MMA PLNajnowszePrime MMAAdam Soroko szczęśliwy po zwycięstwie na PRIME 4 wskazuje kolejnego przeciwnika! [WIDEO]

Adam Soroko szczęśliwy po zwycięstwie na PRIME 4 wskazuje kolejnego przeciwnika! [WIDEO]

Na gali PRIME Show MMA 4 w Szczecinie doszło do walki, która miała już się odbyć na pierwszej edycji. “Stifler” uległ Adamowi Soroko już w 30 sekund!

Adam Soroko jest znanym dobrze wszystkim fanom freak-fightów. Znany z abstrakcyjnych wywiadów zawodnik, który aktualnie toczy boje w PRIME, pokonał “Stiflera” w 30 sekund. Był to jego debiut w formule MMA. Ostatnie jego starcie także zakończyło się w pierwszej rundzie, lecz wygrana nie przypadła mu, a Pawłowi Tyburskiemu, który zdominował Adama w formule K1.

Damiana Zduńczyka mogliśmy już po raz trzeci zobaczyć w oktagonie. Wszystkie trzy walki przegrał w pierwszej rundzie, ale trzeba przyznać, że wysoko stawiał sobie poprzeczkę. W debiucie przegrał z “Popkiem” na FAME 7. Następnie na PRIME 2 został zbombardowany przez “Bombardiera”, a teraz zdemolował go “Soroko”. Ze względu na zbliżającą się operację, jest to prawdopodobny koniec kariery fightera byłego uczestnika Warsaw Shore.

Demolka!

Kolejny rywal Adama?!

“Soroko” został zapytany o swoje plany, o kolejnego rywala. Odpowiedział natychmiastowo, bez zastanowienia, więc chyba jest coś na rzeczy.

Jeszcze 15 kilogramów i “Tarzan”. No gadaliśmy, też go bardzo lubię. Myślę, że to będzie bitka zajebi**a. Piękna walka, nie chciałbyś zobaczyć? Sam bym chciał zobaczyć, naprawdę.

Wspomniana wypowiedź i wywiad poniżej:

Zobacz także:

PRIME 4: Role się odwróciły! Rafał ”Sportowy Świr” Gawron oblany po walce! [WIDEO]

Rafał Gawron ma za sobą pierwszy pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Sportowy Świr” wystąpił na sobotniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Gawron w drugiej odsłonie musiał uznać wyższość Piotra ”Byłego Ochroniarza oszusta z Tindera” Kałuskiego. Po walce było pewne zamieszanie….

Don Kasjo ponownie o zestawieniu z Pudzianowskim: Proszę o tę walkę Mariusza! Co wy na to?

Kasjusz Życiński mówi poważnie! Popularny ”Don Kasjo” jest przekonany, że dziś odnotuje kolejne zwycięstwo. Były zawodnik FAME MMA chciałby w kolejnym pojedynku zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim. Kasjusz zdradził, że poprosi Mariusza o walkę. ”Don Kasjo” powtarza, że ma do Pudzianowskiego ogromny szacunek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis