MMA PLAdam KownackiAdam Kownacki wraca do startów! Wielka walka Polaka, którą rozczytali… internauci!

Adam Kownacki wraca do startów! Wielka walka Polaka, którą rozczytali… internauci!

Jeden z najlepszych obecnie polskich pięściarzy Adam Kownacki wraca do startów w boksie! “Babyface” będzie próbował wrócić na zwycięską ścieżkę w pojedynku, w którym zmierzy się z uznaną marką w światowym pięściarstwie!

Adam Kownacki

Co ciekawe, rywala Adama Kownackiego rozczytali… internauci! Szykuje się zatem bardzo głośna, bardzo ważna i bardzo emocjonująca walka z udziałem Polaka!

Adam Kownacki wraca do startów! Wielka walka Polaka, którą rozczytali… internauci!

Najpierw w sieci pojawiła się informacja o planowanym ogłoszeniu kolejnej walki Adama Kownackiego. Artur Szpilka podłapał temat i zapowiedział, że będzie to świetna i ciężka walka z udziałem “Babyface”:

Później internauci dotarli już do kompletu informacji. Na kozła ofiarnego, który wyjawił wszelkie informacje w sprawie walki Adama Kownackiego wyszedł Derek Chisora.

Brytyjczyk opublikował na instagramie materiał zapowiadający jego najbliższą walkę i udostępnił treść kontraktu.

A z niej dowiadujemy się, że Chisora już 9 lipca w hali O2 w Londynie zmierzy się właśnie z Adamem Kownackim!

Zarówno dla Kownackiego jak i dla Chisory będzie to próba powrotu na zwycięską ścieżkę. Polak bowiem przegrał dwie ostatnie walki (obie z Robertem Heleniusem), a Brytyjczyk uległ w trzech kolejnych walkach (raz z Aleksandrem Usykiem, dwa razy z Josephem Parkerem).

Na kogo stawiacie w tym starciu?

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn chętny na pojedynek z Parke: Bardzo sportowa walka, top sportowy! Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

Mateusz Kubiszyn przygotowuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki. ”Don Diego” podczas High League 3 w Ergo Arenie ma do rozwiązania konflikt z Denisem Załęckim. Do ich wyczekiwanego zestawienia dojdzie już czwartego czerwca. Kubiszyn zapewnia, że w niedalekiej przyszłości jest chętny na starcie z Normanem Parke. Oczywiście nie w formule MMA.

Michał Oleksiejczuk poznał rywala na debiut w wadze średniej w UFC!

To już wszystko jasne! Michał Oleksiejczuk poznał rywala na swój debiut w wadze średniej UFC, który zaliczy 6 sierpnia w Stanach Zjednoczonych. Rywal Polaka to uznana marka na amerykańskim rynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis