MMA PLMichał OleksiejczukMichał Oleksiejczuk poznał rywala na debiut w wadze średniej w UFC!

Michał Oleksiejczuk poznał rywala na debiut w wadze średniej w UFC!

To już wszystko jasne! Michał Oleksiejczuk poznał rywala na swój debiut w wadze średniej UFC, który zaliczy 6 sierpnia w Stanach Zjednoczonych. Rywal Polaka to uznana marka na amerykańskim rynku.

Michał Oleksiejczuk

Informację o rywalu “Husarza” podał Artur Mazur z portalu sportowefakty.wp.pl. Organizacja UFC w najbliższych dniach oficjalnie potwierdzi to zestawienie z Polakiem w roli głównej.

Michał Oleksiejczuk poznał rywala na debiut w wadze średniej w UFC

Oleksiejczuk po ostatniej porażce z Dustinem Jacobym w marcu tego roku, zdecydował się zmienić dywizję półciężką na średnią i już na początku sierpnia zadebiutuje w nowej dla siebie kategorii wagowej.

Przygotowujący się aktualnie w podpoznańskim klubie Ankos MMA “Husarz” skrzyżuje rękawice z Samem Alveyem. Amerykanin o pseudonimie “Smile’n” nie wygrał od ośmiu walk. Ostatnią wiktorię odniósł w czerwcu 2018 roku.

Od tamtej pory Alvey przegrywał m.in. z Antonio Rogeiro Nogueirą, Jimim Crute czy Julianem Marquezem. Mimo serii porażek, organizacja UFC dalej trzyma go na kontrakcie.

Michał Oleksiejczuk w UFC ma rekord 4-3, 1 N/C. Polak mierzy wysoko i dlatego decyduje się na zejście jedną kategorię wagową niżej, by zwiększyć swoje szanse w największej lidze MMA na świecie.

Jak myślicie, czy Michał Oleksiejczuk pokona Sama Alveya?

Zobacz także:

Zawodnik FAME MMA znowu miał problemy: Byłem na odwyku, właśnie wyszedłem!

Zawodnik FAME MMA Gabriel Al-Sulwi znany jako “Arab” przyznał się, że znów miał swoje problemy i wylądował na odwyku. W opublikowanym filmie na Instagramie tłumaczy, że obiecane pieniądze na trenera Antończaka zostaną przekazane w najbliższym czasie.

Kasjusz Życiński chce wrócić do FAME MMA? Don Kasjo ostro odpowiada Boxdelowi!

To jest spore zaskoczenie! Michał ”Boxdel” Baron jeden z właścicieli FAME MMA twierdzi, że dostał wiadomość od Kasjusza Życińskiego. Popularny ”Don Kasjo” miałby chcieć wrócić do freakowej organizacji. Długo też nie musieliśmy czekać aż Kasjusz zabierze głos w całej sprawie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis