Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLACAACA 114: Kamil Oniszczuk miał kłopoty, lecz spektakularnie znokautował Krystiana Bielskiego! [WIDEO]

ACA 114: Kamil Oniszczuk miał kłopoty, lecz spektakularnie znokautował Krystiana Bielskiego! [WIDEO]

Kamil Oniszczuk (8-1) w trzeciej rundzie znokautował Krystiana Bielskiego (6-3) w jedynym polsko-polskim pojedynku na ACA 114.

ACA 114 Kamil Oniszczuk
Foto: ACA

Bielski zajął co prawda miejsce w środku klatki, ale to Oniszczuk atakował niskimi kopnięcie. Kolejne kopnięcie tym razem w okolicach wątroby zrobiło wrażenie na rywalu. Bielski co prawda się pozbierał, ale przjmował kolejne kopnięcia. Oniszczuk kopał na różnych wysokościach, trafiając też w głowę. Bielski dobrze trafił w półdystansie, lecz po chwili znalazł się na plecach. Z góry był zawodnik Ankos MMA. Dobrze kontrolował rywala nie pozwalając mu wstać. Oniszczuk nie zadawał jednak zbyt wielu ciosów. W końcówce rundy leżący na plecach Bielski podjął próbę kimury, lecz z tej pozycji ciężko było wykończyć tę technikę.

Na początku drugiej rundy Oniszczuk podjął nieudaną próbę obalenia. Bielski skracał zaś dystans. Od czasu do czasu zawodnik Arrachionu Olsztyn wchodził wchodził z krótkimi kombinacjami. Oniszczuk z kolei bardzo często próbował obaleń, ale próby te były kompletnie nieprzygotowane. Presja była zdecydowanie po stronie Bielskiego. Dysponujący gorszymi warunkami fizycznymi zawodnik był w stanie uzyskać przewagę nad rywalem.

Zawodnicy wyszli do ostatniej, trzeciej rundy. Mocne obszerne ciosy Bielskiego dochodziły do celu. Onisczuk odpowiadał, często frontalnymi kopnięciami. Ciosy Bielskiego były jednak mocniejsze. Niespodziewanie jednak to Oniszczuk wyprowadził perfekcyjne kopnięcie na głowę. Rywal padł na deski i było już po walce.

Zobacz także:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis