MMA PLBoks18-latka walczy o życie po pojedynku w boksie! Zobaczcie nokaut! [WIDEO]

18-latka walczy o życie po pojedynku w boksie! Zobaczcie nokaut! [WIDEO]

W ostatnim czasie za dużo tak przykrych informacji. Jeanette Zacarias Zapata znajduje się w krytycznym stanie po przegranej przez nokaut w Montrealu. Lokalne media podają, że pięściarka z Meksyku aktualnie walczy o życie.

W poprzednim tygodniu również była groźna sytuacja po gali w Polsce. Mowa o KnockOut Boxing Night 17 w Mrągowie. W walce wieczoru doświadczony Mateusz Masternak (45-5, 30 KO) w trzeciej rundzie znokautował Felipe Nsue. Jego przeciwnik przez pewien moment był w krytycznym stanie.

Niestety nie mam dobrych wieści. Mój rywal po zakończeniu walki stracił przytomność i krótką chwilę później został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Olsztynie.U Felipe stwierdzono krwiaka mózgu. Aktualnie jego stan jest poważny, ale stabilny i odzyskał już przytomność. Przed walką wszystkie badania, w tym rezonans głowy, były w porządku. Trzymam kciuki, aby jak najszybciej doszedł do siebie i mógł wrócić do rodziny i dalej cieszyć się życiem. I was też o to proszę. I choć wiem, że to jest taki sport, a przed i w trakcie walki wszystko przebiegało prawidłowo, to też nie jest mi z tym dobrze. Zdrowie jest najważniejsze.

Niestety nie mam dobrych wieści. Mój rywal po zakończeniu walki stracił przytomność i krótką chwilę później został…

Posted by Mateusz Masternak on Monday, August 30, 2021

18-latka walczy o życie!

Pod koniec czwartej odsłony Marie-Pier Houle z szarżą ciosów ruszyła na Jeanette Zacarias Zapate. 18-latka runęła na ring i mieliśmy ciężki nokaut. Zapata jeszcze przez dłuższy czas była mocno zamroczona.

Pięściarka chwilę później ponownie upadła, a przy niej pojawili się medycy. Sportsmenka musiała jak najszybciej zostać przewieziona do szpitala.

Podano jej środki uspokajające, by jej ciało i mózg mogły odpocząć. Początkowo lekarze nie dawali jej większych szans, ale później stwierdzili, że jej sytuacja się znacznie poprawiła – zdradził Yvon Michel organizator gali.

Obecnie 18-latka znajduje się w śpiączce, a jej stan jest określany jako krytyczny.

Zobacz także:

Popularny raper ciągle pytany o High League: Ch*ja ma to wspólnego z szacunkiem! Zaskoczeni?

W ubiegłą sobotę odbyła się pierwsza gala organizacji High League. Kolejna organizacja freaków wchodzi zatem do świata sportów walki. „Jest popyt, jest podaż, jest hajs, dobranoc” – odpowiedział na pytanie o nową federację na rynku Kafar.

Don Kasjo o kolejnym rywalu na FAME MMA: Jak mówiłem o tym znajomym, to odpowiadali, że on mnie zabije! Co wy na to?

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych zawodników organizacji FAME MMA – Don Kasjo w rozmowie z Super Expressem opowiedział o swoim potencjalnym kolejnym rywalu.