MMA PLDon KasjoDon Kasjo o kolejnym rywalu na FAME MMA: Jak mówiłem o tym znajomym, to odpowiadali, że on mnie zabije

Don Kasjo o kolejnym rywalu na FAME MMA: Jak mówiłem o tym znajomym, to odpowiadali, że on mnie zabije

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych zawodników organizacji FAME MMA – Don Kasjo w rozmowie z Super Expressem opowiedział o swoim potencjalnym kolejnym rywalu.

Don Kasjo

Według informacji tego medium, która zresztą krąży po sieci od dawna, kolejnym przeciwnikiem Kasjusza Życińskiego może być… Senegalczyk – Bombardier, czyli niedoszły przeciwnik Mariusza Pudzianowskiego, który w dzień walki z “Pudzianem” doznał zapalenia wyrostka robaczkowego i nigdy nie pojawił się w klatce KSW.

Don Kasjo o kolejnym rywalu na FAME MMA: Jak mówiłem o tym znajomym, to odpowiadali, że on mnie zabije

Jeśli nie udało się w KSW, to może uda się w FAME MMA? Zwłaszcza, że rywal dla 140-kilogramowego Bombardiera wydaje się łatwiejszy niż Mariusz Pudzianowski.

Don Kasjo w rozmowie z SE.pl przyznał, że padła propozycja rywalizacji (zapewne na zasadach boksu) z Senegalczykiem, ale jego znajomi nie są zwolennikami takiego zestawienia:

“Chłop jest większy od Pudzianowskiego o głowę i w ogóle gabarytowo. Jak ja mówiłem o tym znajomym, to oni odpowiadali, że jestem pierdolnięty, że on mnie zabije”

Zobacz także:

Zaskoczył! Alan Kwieciński chętnie zmierzy się z… Marcinem Różalskim!

Alan Kwieciński nie przestaje zaskakiwać! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” skomentował ostatnie słowa Marcina Różalskiego. To nie koniec, bo zawodnik FAME MMA zapewnia, że chętnie zmierzy się z byłym mistrzem KSW.

Poznaliśmy rywalkę Eweliny Woźniak na gali Brave CF 54 w Koninie

Wiadomo już z kim Ewelina Woźniak (5-0) zmierzy się 25 września na gali Brave CF 54 w Koninie. Rywalką Polki będzie Samin Kamal Beik (5-3).

EFM SHOW 2 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w sobotę 11 września w bułgarskiej Sofii odbędzie się gala EFM Show 2. W rozpisce znalazło się kilka interesujących pojedynków.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis