MMA.PL Forum Newsy ze strony Colby Covington w kierunku Jona Jonesa: Jesteś kupą gówna, idź wciągnij kokę, pozdradzaj żonę śmieciu!

Colby Covington w kierunku Jona Jonesa: Jesteś kupą gówna, idź wciągnij kokę, pozdradzaj żonę śmieciu!

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by Mateusz Paczkowski Mateusz Paczkowski 1 tydzień, 2 dni temu.

 • #137984

  Colby Covington (13-1) nie przebiera w słowach i często mówi to, co myśli.

  Zawodnik kategorii półśredniej UFC, który zwycięstwem nad Demianem Maią zameldował się w czołówce swojej dywizji zaatakował byłego mistrza wagi półciężkiej, Jona Jonesa (23-1, 1 N/C).

  Covington gościł w Submission Radio i przyczyną wylania wiadra pomyj w kierunku swojego byłego współlokatora (obaj mieszkali razem w koledżu) były tweety, jakie Jones wysyłał, by wesprzeć Georgesa St. Pierre’a przed walką z Michaelem Bispingiem:

  „Myślę, że znam Jona Jonesa lepiej niż większość ludzi, bo mieszkałem z nim przez dwa lata. Ten gość jest pojebem. Jego słodkopierdzące tweety do Georgesa St. Pierre’a mnie drażniły: „Modlę się o Ciebie” etc.

  Zamknij gębę gościu. Weź wciągnij trochę koki, idź pozdradzać żonę, jesteś śmieciem.

  Mieszkaliśmy razem przez pierwszych kilka miesięcy i życie z nim było cholernie trudne. Ten gość był brudasem, śmierdział, nie kąpał się. Facet był zwykłym bałaganiarzem. Już wtedy zaczął się bawić i korzystać z tych wszystkich rzeczy.

  Podążał złą drogą, ale zawsze zgrywał świętego: „Oh, jestem religijny, jestem z Bogiem” i inne pierdoły. On oszukuje wszystkich swoich fanów. Próbuje się wyeksponować na prawdziwego świętego, a takim nie jest i trzeba to jasno powiedzieć.”

The topic ‘Colby Covington w kierunku Jona Jonesa: Jesteś kupą gówna, idź wciągnij kokę, pozdradzaj żonę śmieciu!’ is closed to new replies.