Colby Covington (13-1) nie przebiera w słowach i często mówi to, co myśli.

Zawodnik kategorii półśredniej UFC, który zwycięstwem nad Demianem Maią zameldował się w czołówce swojej dywizji zaatakował byłego mistrza wagi półciężkiej, Jona Jonesa (23-1, 1 N/C).

Covington gościł w Submission Radio i przyczyną wylania wiadra pomyj w kierunku swojego byłego współlokatora (obaj mieszkali razem w koledżu) były tweety, jakie Jones wysyłał, by wesprzeć Georgesa St. Pierre’a przed walką z Michaelem Bispingiem:

„Myślę, że znam Jona Jonesa lepiej niż większość ludzi, bo mieszkałem z nim przez dwa lata. Ten gość jest pojebem. Jego słodkopierdzące tweety do Georgesa St. Pierre’a mnie drażniły: „Modlę się o Ciebie” etc.

Zamknij gębę gościu. Weź wciągnij trochę koki, idź pozdradzać żonę, jesteś śmieciem.

Mieszkaliśmy razem przez pierwszych kilka miesięcy i życie z nim było cholernie trudne. Ten gość był brudasem, śmierdział, nie kąpał się. Facet był zwykłym bałaganiarzem. Już wtedy zaczął się bawić i korzystać z tych wszystkich rzeczy.

Podążał złą drogą, ale zawsze zgrywał świętego: „Oh, jestem religijny, jestem z Bogiem” i inne pierdoły. On oszukuje wszystkich swoich fanów. Próbuje się wyeksponować na prawdziwego świętego, a takim nie jest i trzeba to jasno powiedzieć.”

Pitbull Sports