MMA PLGROMDAZwycięzca GROMDY zbiera na film dokumentalny o sobie. Liczy na wielką sumę!

Zwycięzca GROMDY zbiera na film dokumentalny o sobie. Liczy na wielką sumę!

Zwycięzca GROMDY zbiera na film dokumentalny o sobie. Chodzi o postać Krystiana “Tysona” Kuźmy, który przebojem wdarł się do świadomości fanów sportów walki dzięki wygraniu gali walk na gołe pięści.

Zwycięzca GROMDY zbiera na film

Zawodnik z Torunia zorganizował zrzutkę na produkcję filmu dokumentalnego “Mokre pięści”, którego ma być bohaterem. Ile chce uzbierać?

Zwycięzca GROMDY zbiera na film dokumentalny o sobie. Liczy na wielką sumę!

Przypominamy, że Krystian “Tyson” Kuźma w finałowej walce pierwszej edycji gali GROMDA Fight Club pokonał Michała “Kickboxera” Bławdziewicza przez TKO w trzeciej rundzie. Zawodnik z Torunia dał się poznać jako eksplozywny i efektownie walczący pięściarz.

Teraz “Tyson” ruszył ze zbiórką na film, którego chce być bohaterem. Oto, co napisał w wyjaśnieniu zbiórki:

“Dzień dobry wszystkim fanom boksu, filmu i kibicowania. Ponieważ jak głosi stare hasło – tylko wariaci są coś warci, porwaliśmy się na coś szalonego – pełnometrażowy dokument o Krystianie „Tysonie” Kuźmie, zwycięzcy pierwszego turnieju Gromda – pokazujący go wielopłaszczyznowo – jako lokalnego patriotę, jako boksera, jako ojca i w końcu jako człowieka. Film oczywiście ma zarys scenariusza, ale będzie kształtowany przez wydarzenia dziejące się przez najbliższe pół roku. Kamera towarzyszyć będzie Krystianowi, jego bliskim, jego managerowi zarówno w sytuacjach sportowych, jak i tych najbardziej prywatnych. W planach są zdjęcia nie tylko w Polsce, ale także w USA, co podnosi znacząco koszt projektu. Jego finalizacja planowana jest na przełom maja i czerwca 2021 roku – kiedy planujemy uroczystą premierę.”

Sam zaznacza, że każda wpłata zostanie odpowiednio wynagrodzona. Poniżej przedstawił benefity, jakie można otrzymać za konkretne wpłaty:

Wiemy, że nie ma nic za darmo, więc proponujemy następujące rzeczy za Wasze Wpłaty – przy okazji dowiecie się ciut więcej o projekcie

10 zł – ulotka kinowa z autografami
20 zł – plakat kinowy z autografami
50 zł – zaproszenie na trening grupowy prowadzony przez Krystiana
75 zł – zaproszenie na uroczystą premierę filmu/udostępnienie filmu przed premierą na dedykowanej platformie
100 zł – podziękowania w napisach końcowych
150 zł – godzinny indywidualny trening z Krystianem
300 zł – dzienna wizyta na planie filmowym, wspólny obiad z ekipą filmową
500 zł – obecność w filmie w ramach treningu indywidualnego
1000 zł – Oznaczenie na planszy początkowej oraz w napisach końcowych
2500 – film w pamiątkowym boxie, oznaczenie na planszy początkowej oraz w napisach końcowych, zaproszenie na bankiet po premierze
5000 – indywidualny pokaz filmowy z bohaterami i twórcami dla donatora, kolacja i pamiątkowy rashguard

LINK DO ZBIÓRKI KRYSTIANA KUŹMY -> TUTAJ.

Zobacz także:

GROMDA Fight Club – wyniki

Przedstawiamy wyniki turnieju walk na gołe pięści – GROMDA Fight Club.

Robert Drysdale o kontrowersji na gali UFC z jego udziałem: Dobrze zrobiłem

Trener Robert Drysdale odniósł się do kontrowersji na minionej gali UFC on ESPN 11. Chodzi o pojedynek Maxa Rohskopfa (5-1) z Austinem Hubbardem (12-4). Podopieczny Drysdale’a nie chciał wyjść do trzeciej rundy, mimo namowy swojego trenera.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis