MMA PLBorys MańkowskiŻurom zagrał w grę na kanale Mańkowskiego. Freak poczuł uderzenie byłego mistrza KSW! [WIDEO]

Żurom zagrał w grę na kanale Mańkowskiego. Freak poczuł uderzenie byłego mistrza KSW! [WIDEO]

Andrzej Żuromski pojawił w ostatnim materiale na kanale Borysa Mańkowskiego. Freak fighter wziął udział w grze ”Bomba czy low”. Żuromski poczuł uderzenie byłego mistrz KSW w wadze półśredniej.

Żurom

Warto wspomnieć, że był to drugi odcinek gry ”Bomba czy low”. W pierwszym Mańkowski na sali zmierzył się z Szymonem ”Isamu” Kasprzykiem.

Co możecie zobaczyć poniżej:

Być może już niedługo poznamy szczegóły kolejnego startu Mańkowskiego w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant Czerwonego Smoka w najbliższej walce będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. 33-latek doznał trzech przegranych z rzędu. Warto jednak zaznaczyć, że była to walka o pas z Marianem Ziółkowskim czy naprawdę świetna bitka z Danielem Torresem.

Ostatni pojedynek Borysa miał miejsce pod koniec stycznia na gali KSW 78, gdy pod koniec pierwszej odsłony został znokautowany w starciu z Valeriu Mirceą.

Żurom przyjął cios Mańkowskiego!

Andrzej Żuromski pojawił się w drugim odcinku gry ”Bomba czy low” na kanale Borysa Mańkowskiego.

W pewnym momencie freak fighter poczuł cios byłego mistrza KSW.

Cały odcinek i wspomnianą sytuację zobaczycie poniżej:

Żuromski swój najbliższy pojedynek stoczy dziewiątego września na gali MMA VIP 5. Przeciwnikiem Andrzeja będzie Krzysztof “Bodychrist” Ciesielski.

Andrzej do tej pory stoczył dwie walki w freak fightach. Żuromski musiał uznać wyższość Rafała ”Antykonfidenta” Podejmy oraz Tomasza Chica.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis